Bentley Mulsanne 2017, odnowiony luksusu i wytworności

Bentley Mulsanne 2017, zmiany w brytyjskiej limuzynyBentley Mulsanne 2017, zmiany w brytyjskiej limuzynyBentley Mulsanne 2017, zmiany w brytyjskiej limuzynyBentley Mulsanne 2017, zmiany w brytyjskiej limuzyny

Geneva Motor Show 2016 jest już na horyzoncie. W przypadku szwajcarskiego nie zabraknie Bentley, który zabierze Cię tam dobry przykład innowacji jako Flying Spur V8 S lub SUV Bentayga. Teraz widzieliśmy trzy dobre wiadomości, wszystkie oprawione w rodzinie Bentley Mulsanne, bardziej luksusowy i duży zakres saloon Brytyjska.

Bentley Mulsanne, Mulsanne Mulsanne szybkość i długi rozstaw osi Są one aktualizowane, aby uruchomić wkrótce zmierzyć to 2016. kosmetyczne zmiany Są one obecne zarówno w ciele i przedziału pasażerskiego, jak i technologicznym. Nie tracąc trochę elegancji, dbałość o szczegóły i wytworności, zaktualizowany Bentley Mulsanne dostaje nowy przedni zderzak w jednym kawałku, nowe maski, obudowy chłodnicy, reflektory, sam filar ... to tylko niektóre z nowych funkcji brytyjska limuzyna.

Jeśli spojrzymy na wnętrze Bentley Mulsanne, Materiały zostały również udoskonalone, aby utworzyć nowoczesny atmosfera: Liściaste, skóra (dostępne w 24 różnych kolorach), panele wewnętrzne, ... brytyjska firma chce jej najbardziej luksusowy model jest teraz bardziej nowoczesny i może przyciągnąć młodszą publiczność.

Bentley Mulsanne 2017

Punktem kulminacyjnym na pewno znaleźć wewnątrz Bentley Mulsanne, ale w sekcja technologiczna. W tym względzie, brytyjska limuzyna w trzech wersjach, odbiera nowy system multimedialny, Dostępne w różnych ekrany dotykowe samochodowe: Głównym jest 8 cali, podczas gdy pasażerowie tylnych siedzeń mają dostępnych kilka tabletek tryb ekranu 10,2 cala 4G, WiFi i Bluetooth, a także może być wyciągnięta z samochodu.

A 60 GB pojemności dysku twardego, pełne połączenie smartphone z samochodu, telewizję satelitarną, a także z mocniejszy rynek sprzęt nagłaśniający o ile samochodów produkcyjnych dotyczy: Naim, z 20 głośnikami i wzmacniaczem 2200 W. są jednymi z cechy technologiczne, bez dodawania wszystkie oferowane w dziale bezpieczeństwa, który przynosi Bentley Mulsanne w odnowiony.

w część mechaniczna Brak nowych produktów. Bentley Mulsanne i Mulsanne (25 cm dłuższa) długości walka nadal zasilany 6.7 V8 507 KM z atmosfery moc. W przypadku Bentley Mulsanne Speed, liczba ta wzrośnie do 537 KM, a moment obrotowy wynosi 112.2 MKG. Wola ta odnosi się do przyspieszenia od 0 do 100 km / h 4.9 sekundy i osiągnięcia 305 kilometrów na godzinę. zawieszenie pneumatyczne, różne tryby jazdy i hamulce wysokowydajne dają wartość dodaną Bentley Mulsanne, w luksusowej, wygodnym samochodem, a jednocześnie sportowym.

Bentley Mulsanne 2017

Możesz być także zainteresowany

Luksusowy jazda na pokładzie naszego Bentley Mulsanne prędkości (wideo)

Pierwszy test: classic 2016 Bentley Continental zaktualizowane