CX-5 2017 więc Europejski zasięg tego SUV

Mazda wprowadziła europejską gamę nowych Mazda CX-5 w Genewie 2017Mazda wprowadziła europejską gamę nowych Mazda CX-5 w Genewie 2017Mazda wprowadziła europejską gamę nowych Mazda CX-5 w Genewie 2017Mazda wprowadziła europejską gamę nowych Mazda CX-5 w Genewie 2017

Nowa gama Mazda CX-5 i został przedstawiony w ostatnim Hall of Los Angeles, ale ze specyfikacjami dla rynku amerykańskiego. Teraz, aby pokrywać się z Salonu Samochodowego w Genewie, japońska marka przedstawiła zakres tego SUV mają być sprzedawane w Europa w najbliższych miesiącach a on ma wielką wagę w wielkości sprzedaży na całym świecie.

Mazda CX-5 2017 zmiany kosmetyczne

Nie mamy do czynienia z nowego modelu, ale raczej ważną aktualizację Mazda CX-5 jest nadal w salonach. Japoński producent podkreśla, że ​​pracował wpływać specjalnie na mocnych stronach tego SUV, najbardziej ceniony przez swoich nabywców. projekt zewnętrzny zostało przeszukane bardziej dynamiczny styl, zapewniając ostrzejszy jego możliwości frontalne, podkreślając zarówno nowy format reflektory jako światła tylne, które nadają mu bardziej nowoczesny i technologiczny powietrza, dzięki realizacji programu technologia LED od wersji Access. Zderzaki i kratka z Mazda CX-5 zostały również retuszowane szukasz bardziej uderzający obraz.

CX-maj 2017Mazda CX-5 2017 myślenia o życiu na pokładzie

Odwołanie się znowu do japońskiej terminologii, Mazda mówi CX-maj 2017 range „ma bardziej rozwiniętą postać Jinba Ittai, zgodnie z filozofią skoncentrowanej na człowieku.” Przetłumaczone na język kastylijski by zmaksymalizować opieką wszystkich tych szczegółów, które sprawiają, że codzienne kierowcy i pasażerów. W tym sensie, wnętrze jest oferowany z ładniejszy prezentacja i używane nowe materiały z celem komfortu pogłębianie i bardziej zaawansowanej ergonomii.

W centralnej części deski rozdzielczej nowych Mazda CX-5 pasemkami nowy kolorowy wyświetlacz, Teraz to nie jest włączone w konsoli, jak to zostało przeszukane więcej Pływająca konstrukcja, ale z podobną kontrolę, gdy menu umożliwiające dostęp do systemu multimedialnego, przeglądarki lub innej funkcji parametrów pojazdu. Ulepszenia również dotrzeć oprzyrządowanie, kierownica, oprawione, niektóre kontrole lub nawet własny fotele, przeprojektowany, aby zmniejszyć zmęczenie. W nowych urządzeniach klimatyzacyjnych są specyficzne dla siedzeń tylnych, które może także zawierać miejsca termicznych lub pojawienie się nowych systemów pomocy jazdy, ze szczególnym odniesieniem do Nowy HUD Projekty bezpośrednio na przedniej szybie.

CX-5 wewnątrz 2017CX-5 Kontrola 2017 G wektorowania

Poziom podwozia, aby poprawić komfort jazdy, inżynierowie zoptymalizowany markę odizolowanie kabiny pasażerskiej, zawieszenia i mechanizmu napędowego, podkreślając jako nowość techniczny G wektorowania sterowania (GVC) działające na moment obrotowy silnika do poprawę dokładności naprowadzania i gładkie przyspieszania zmienia się wzdłużne i poprzeczne są podkreślone przez rysunku ciasnych zakrętach.

Gdzie wszystko wydaje się pozostanie taka sama jest w podaży mechanicznej, jak Mazda pozostaje zaangażowana technologia SKYACTIV w zakresie 2017 CX-5 być ustawione wokół znany 2.2L turbodiesel, w deklinacji 150 i 175 KM, jest jak benzyna Alternatywnie 2,0 litrów 165 KM -160 CV w wersji AWD-. możliwość zliczania jest utrzymywany automatyczny lub AWD w niektórych wersjach. Informacje marka wskazuje również, że nowa Mazda CX-5 powinna być dostępna w salonach wczesnym latem.