BMW xDrive M760Li, najmocniejszym momentem BMW

BMW xDrive M760Li, moc odlewaniaBMW xDrive M760Li, moc odlewaniaBMW xDrive M760Li, moc odlewaniaBMW xDrive M760Li, moc odlewania

Kilka dni temu pisaliśmy o B7 xDrive Apina A Specjalny preparat niemieckiej coachbuilder BMW serii 7 z 600 KM. W tym czasie o nazwie coś jak „M7 jeszcze nie istnieje." Cóż, syrena piosenka i BMW osiągnęły znak Monachium tylko potwierdził to, co mogłoby okazać się prawdą i M7 Najmocniejszy produkcja BMW dzisiaj (Nie było 30th Anniversary M5, który doszedł do władzy na rysunku).

Jest BMW xDrive M760Li, również 600 KM ale z nowym, ogromny silnik V12 6.6 benzyna z technologicznej M TwinPower Turbo Performance '. Para jest również spektakularne, 81.6 MKG z 1500 rpm i jego wydajność: 0 do 100 km / h 3,9 sekundy i prędkość końcówki 250 kilometrów na godzinę, bądź 305 kilometrów na godzinę pakiet „M Kierowca”. Raudal całą tę moc i moment obrotowy zatrzyma cztery Koła napędowe (głównie) poprzez Automatyczna Steptronic osiem-speed który został również zoptymalizowany.

BMW xDrive M760Li

Niemiecki luksusowy sedan w jego długi rozstaw osi ciała (O długości 5,23 m), a suma Główne cechy sportowe, które dodają do luksusu, wyłączności, skrajne dbałością o szczegóły i komfort, że można zakładać, samochód jak BMW serii 7 i wszystko z V12 produkcji BMW najmocniejszy kiedykolwiek zbudowano, z technologia twin-turbo, każdy umieszczone na zewnętrznych stronach obu brzegach „V”, a jest odpowiedzialna za podawanie sześć cylindrów każda.

Dynamiczny poziom BMW xDrive jest standardowo M760Li podwozie „wykonawczy napędu pro”, który miał premierę nowej generacji BMW serii 7. Ten samochód strojenie wyposażony w system sterowania podwoziem i pneumatycznych tłumiącej na obu osiach, która działa bezpośrednio na ustawieniach zawieszenia i tłumienia wibracji i zmniejszenie kołysze wewnątrz i zwiększając komfort. Ponadto niemiecka reprezentacja sedan jest również wyposażony w zintegrowany aktywny układ kierowniczy na cztery koła.

BMW xDrive M760Li

BMW M760i xDrive: zewnętrzne i wewnętrzne

Nie mogliśmy się spodziewać niczego innego niż z ciałem Oprawy sportowe w nowej BMW xDrive M760Li. Z serii zawiera M zestaw aerodynamiczny, z większych otworów wlotowych powietrza w przednim pasie, kolor szary szczegóły „Cer”, spojler, opcjonalny tylny spoiler i wyłącznych kół z lekkich stopów M 20-calowych opon o wysokiej wydajności i z przodu 245/40 R20 / 275 35 R20 z tyłu. Nie zapominamy albo sportowy układ wydechowy z regulacją motyli, Enhanced dźwięku i hamulce sportowe również podpisane przez M Performance.

w wnętrze, Nie brakuje jakości wykończenia i wykończenia, takie jak skóra nappa, wykończenia Alcantara dach Antracyt, wnętrze liściastego tapicerka, elektrycznie regulowane fotele, ... Nie brakuje ostatni Technologia w dziale bezpieczeństwa, łączność i komfort. Na przykład, pomoc system sterowania, funkcję przewodnią w pasie, ostrzegając ruch boczny, dotknij sterowania sterowanie gestami funkcja „iDrive” i, oczywiście, „BMW Connected Drive” ze wszystkich funkcji połączeń z smartphone.

fakultatywnie, BMW M760i xDrive może wybrać jedną z Wykończenie „doskonałości” że wbrew temu, co mogłoby się wydawać, To niesie żadnych dodatkowych kosztów. Tak, zrezygnowano z aerodynamicznym zestawu M dla tych klientów, którzy cenią sobie luksus obraz Desing sportowego. Dalsze dodaje inny zewnętrzny i na elementach nośnych i kół o różnej konstrukcji.

BMW xDrive M760Li będzie na Geneva Motor Show w ciągu kilku tygodni i przybędzie w Hiszpanii w ostatnim kwartale 2016. Nie znamy cenę naszym rynku, ale możemy przyjąć jako punkt odniesienia najbliższy BMW serii 7 z długim rozstawem osi droższe tak daleko, ze 449 koni mechanicznych, to sprzedaje za 139.000 euro.

BMW xDrive M760Li

Możesz być także zainteresowany

Przetestowaliśmy BMW 730d xDrive 7, najwyższy samochód

2015 BMW M6, sportowy charakter i wyłączności poprawiła