WIZJE Skoda, oficjalne zdjęcia: Przyszłość Skoda SUV?

Skoda wizji przedsmak przyszłej SUV czeskiegoSkoda wizji przedsmak przyszłej SUV czeskiegoSkoda wizji przedsmak przyszłej SUV czeskiegoSkoda wizji przedsmak przyszłej SUV czeskiego

Nie było spekulacji Nazwa Polar, również Snowman i ostatecznie rośnie młyn plotka wokol Skoda prawdopodobne przyszłe przeznaczenie Kodiak. To nie ma znaczenia. Pewne jest to, że Koniec roku Skoda będzie miała nowy SUV w rodzinie, podzieli platformę Nowa również z Ateca Seat i Volkswagen Tiguan, a za chwilę, co my do zobaczenia w Genewie Samochodowego 2016 Jako przedsmak z prototypem widzeniach: a samochód koncepcyjny, który także pokazuje nam teraz nowe układy napędowe w czeskiej marki.

WIZJE Skoda teraz oficjalnie odsłonięty to nowy krok w ewolucji producenta. z coraz szeroka gama modeli, ten prototyp teraz antycypuje SUV nowe medium-large że umieści powyżej obecnego Skoda Yeti. Udowodnij to i jego duże wymiary: 4,70 m długo, 1,91 m i o szerokości 1,68 m wysokości. chociaż oparty na platformie MQB VW Grupa modułowa, Ten przyszły samochód Skoda jest skonstruowany od A długi rozstaw osi wersji (ogromne 2,79 m ogółem), które pozwolą przezwyciężać wielkością do Volkswagen Tiguan i Seat Ateca i również konfigurację z tres rzędy siedzeń i sześciu miejsc siedzących: Coś bez precedensu w markę Czeskiej. Później, VW Tiguan wydany również wariant z 3 wierszy i w tym przypadku, z 7 miejsc ... na pewno będzie też tacy rzeczywiście obecny samochód Skoda i produkcja ostateczna.

Wszechstronny i bardzo zdolny, Skoda zawiera również wizje nowy język projektowania dla marki przenieść ten czas segmentu SUV: obraz, według Skoda, wyraźnie pod wpływem kubizmu Czech i tradycja czeskiego szkła artystycznego, wszystko w towarzystwie koloru Green Island od tego prototypu. Jeszcze ważniejsze jest to, że postęp wizje pokazuje teraz na technologies najważniejsze przyszłe na którym działa już Skoda.

WIZJE Skoda SUV, widok z tyłuSkoda Visions: plug-in hybrid SUV

Skoda WIZJE ten sposób zaprezentowany na Geneva Motor Show z wtyczki hybrydowego systemu napędowego. Ten zestaw składa się z silnika spalinowego benzyna 1,4 TSI 156 KM Moc i moment obrotowy 25,5 MKG z, wraz z Silnik elektryczny 40 kW oraz moment obrotowy silnika 22,4 mkg. Silnik ten jest zintegrowany DSG 6 przekładnia, która dystrybuuje swoją moc na przednie koła. a second silnik elektryczny do 85 kW i 27,6 Moment MKG kolei odpowiedzialny napędzać tylną oś. Co oznacza, że ​​obie osie pracować niezależnie w celu zapewnienia SUV Skody inteligentny AWD bez sprzężenia mechanicznego.

Z tej wtyczki hybrydowym układzie napędowym Skoda VISIONS podaje łączną całkowitą moc 225 KM, występ 7,4 sekundy w zakresie od 0 do 100 km / h, i górna szybkość prawie 200 km / h. A wszystko z Średnie zużycie tylko 1,9 l / 100 km, z emisją CO2 na poziomie 45 g / km. W tej Skoda VISIONS mogli wybierać różne tryby jazdy: od A napęd czysto elektryczny w stanie pozwolićutonomy 100% mocy aż do 50 km, sposób, że wszystkie silniki łączą się dotrzeć nawet dotrzeć Pełna autonomia i 1,000 km. Można także wybrać różne tryby ładowania. Akumulator litowo-jonowy, którego pojemność jest dobry 12,4 kWh, Jest z przodu tylnej osi. Przyszłość produkcji Skoda SUV dotrzeć pewnie zamontować silników benzynowych od 125 do 220 KM oraz diesel pomiędzy 120 i 190 KM, Poza wersjami 4x2 i 4x4.

Skoda Visons końcu prototyp jest również odpowiedzią na rosnące wymagania wszystkich informacja, łączność i infotainment. Ten SUV oferuje tak dużych ekranów dla wszystkich pasażerów, w stanie połączyć się z siecią na wiele sposobów ze swoich miejsc. i tylko To musi czekać aż do listopada, Oczekuje się trafić na rynek, gdy średnia SUV Skody i przyszła produkcja i zobacz, jak wiele z tego VISIONS utrzymane. Założyć, że dużo ... a także dlatego, Skoda będzie wywoływana wreszcie Kodiak.

Możesz być także zainteresowany:

WIZJE Skoda, Seat i VW Tiguan Ateca, jak one różnią?

SUV specjalne: Wszystkie nowe kupić w 2016 roku