Dziennik: tak jest Honda Civic Type R 2017

Nowy Civic Type R Honda 2017 na zdjęciachNowy Civic Type R Honda 2017 na zdjęciachNowy Civic Type R Honda 2017 na zdjęciachNowy Civic Type R Honda 2017 na zdjęciach

wersja Type R nowej Hondy Civic to oficjalne, po pojawieniu się na silniku Genewie 2017. W ciągu czterech miesięcy, aw lipiec, wyniesie dealerów marki.

Tym razem, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się w poprzednich pokoleniach, nowa Honda Civic Type R 2017 jest dostępny praktycznie od początku marketingu nowy Civic.

2017 Honda Civic Type R Oferuje on bardzo spektakularny obraz, nawet więcej niż w poprzednim modelu i może uchodzić za niemal samochodu wyścigowego zatwierdzonego na hamowni. To zrobił żmudna praca w tunelu aerodynamicznym i ma w ten sposób z wiele urządzeń aerodynamicznych. To nie jest proste "estetyczna makijaż" a każdy element ma specyficzną funkcję i doskonały współczynnik oporu zarówno wysokiego podnoszenia z dużą prędkością.

nowe podwozie monocoque 2017 Honda Civic Type R Oferuje również wiele zalet z punktu widzenia dynamiki, a dowodem jest to, że Jest to 52 procent sztywniejsze niż przed, natomiast rozstaw osi Pozwala on większy komfort i poprawić swoje zachowanie, co uzyskuje się także dzięki nowe zawieszenie wielowahaczowe tylny zastąpienie poprzedniego oś skrętną. Podobnie jak w poprzednim modelu pokoleniu, poduszki są one pilotowany, ale w tym przypadku istnieją trzy tryby pracy, które można wybrać w zależności od programu jazdy; Dlatego też nie zmienia ustawienia adresu, odpowiedź przepustnicy i eksploatacji pomocy jazdy.

2017 Honda Civic Type RHonda Civic Type R 2017: silnik

motor 2017 Honda Civic Type R pozostaje 2 litrów z turbodoładowaniem, ale dzięki niewielkimi zmianami w zakresie zarządzania elektronicznego, Zarabiają 10 KM więcej mocy, aby osiągnąć całkowitą 320 CV, podczas para maksimum jest utrzymywane 40.78 MKG. Zachowuje także sześciu przekładnia manualna z mechanicznym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu, ale poprawiła działanie selektora; posiada również system, który działa jako punkt piętą przy redukcji i obsługiwane za wybranych trybach jazdy.

Honda Civic Type R pozostaje powyżej również potężny sprzęt hamulce Brembo, choć w tym przypadku wybraliśmy innym i specjalne opony Continental SportContact-około 6, specjalnie opracowanych dla tego zamontowany model- 20-calowe koła zamiast 19”i pomiar 245/30 R20.

Choć wciąż jest wiele bardziej oficjalne dane, nie ma już spekulacje, że wydajność nowego Honda Civic Type R są zasadniczo takie same jak w poprzednim modelu: Trwa 5,7 sekundy od 0 do 100 km / h, osiągając prędkość około 270 km / h,. Co robimy To znacznie poprawiła są one dynamiczne cechy Dzięki podwoziu i obiecuje, że oferuje znacznie wyższą zachowanie krzywej. Wkrótce będziemy sprawdzać.

Możesz być także zainteresowany:

Próbowaliśmy nowego Honda Civic 5p 2017

Honda Civic Type R, Ford Focus RS i Seat Leon Cupra, który jest szybszy?

CR-V i HR-V: SUV Hondy co Cię najbardziej interesuje?