Ferrari GTC4Lusso: supercar 4-osobowa

GTC4 Ferrari Lusso, nowy klejnot w Genewie 2016GTC4 Ferrari Lusso, nowy klejnot w Genewie 2016GTC4 Ferrari Lusso, nowy klejnot w Genewie 2016GTC4 Ferrari Lusso, nowy klejnot w Genewie 2016

na pewno pamiętny obecny FF ... i nie zamierzamy błędne. W rzeczywistości, nowy Ferrari GTC4Lusso który dziś Rozbrykanym Jazda właśnie ogłosił zastąpi komercyjnie. Mimo, że trwa wiele estetycznych cech niego, bez wątpienia Stanie się sport znacznie bardziej efektywny i zaawansowany. Między innymi dlatego, po raz pierwszy, Ferrari integrować w tym wielkim coupe 4 osobowa sportowych integralny układ kierowniczy (To znaczy, również kierować na tylne koła) z AWD. Prawie nic.

nowy Ferrari GTC4Lusso, że oficjalnie zaprezentowany w marcu na Geneva Motor Show 2016 razem T ogłosiła również Handling Speciale HS Kalifornii i został stworzony z myślą o zjednoczeniu elegancki korpus 3-drzwiowego i wnętrze 4 mandaty, o wszechstronności i sportowy dotychczas nieznanej we włoskiej marki. Dlatego ogłasza dzisiaj Evo Ferrari 4RM, system AWD sam producent, zintegrowane po raz pierwszy z nowym 4RM-opatentowana, Łącznie Również z powrotem kierunek, oprócz zwykłej przodu. Wszystko to jest dodatkowo w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami ślizgu sterowania 4.0, teraz z EDS (E-Diff) i Sterowanie tłumienia SCM-E. Wynik powinien być sport, że komfort dobre, sumase wielką manipulację i lepszą stabilność dla wszystkich rodzajów powierzchni i środowisk.

Ferrari GTC4Lusso: atmosferyczny silnik V12

Ale, jak w każdym wielkim Sportowy, Ferrari GTC4Lusso nie obietnica dynamiczny jak poinformowała bez marki silnik odniesienia. to grand tourer i montuje ten sam silnik aktualny FF i F12berlinetta, choć w tym ostatnim przypadku z nieco mniejszą mocą. Jest to zatem Silnik V12 potężny atmosferyczne 65 °, 6262 cm3, stosunek sprężania 13,5: 1 i 690 KM przy 8000 obr./min. jego nadzwyczajna Maksymalny moment obrotowy (71,1 mkg) dostarcza na 5750 obrotów na minutę, z 80 procent obecnie dostępny już od 1750 obr./min. Nie ma potrzeby, albo że można sobie wyobrazić, jak szybko możesz stać: po prostu wiem, jego 0 do 100 km / h (3,4 sekundy) i Prędkość maksymalna (335 km / h) wiedzieć, że będzie bił rekord w kategorii.

I ta przyszłość jest znacznie GTC4Lusso Ferrari samochód sportowy. W rzeczywistości, mierzy 4,92 m długości i szerokości prawie 2 metrów, ogłaszając 1,790 kg które, biorąc pod uwagę jego 690 KM, pozwoli Stosunek / mocy masy bardzo dobre: ​​2,6 kg / CV. Jego wielką funkcje będą również możliwe przez Nowe rozwiązania aerodynamiczne wśród których przedni grill ze zintegrowanymi wlotami powietrza, nowe otwory boczne na wspomnienie o 330 GTC, tylny spojler montowany na dachu i Dyfuzor potrójna krata. Ale wciąż nie daje oficjalne dane, Ferrari ma zapewnić, że jego współczynnik oporu powietrza jest znacznie niższa niż Ferrari FF.

Ferrari GTC4LussoI wewnątrz, nowa Ferrari GTC4Lusso proponowana architektura Double Cab, z wysoką wydajnością, jakością wykonania oraz bardzo dużych kubełkowe fotele wykończone i zapewniają wyjątkowy komfort i przestronność. Dodatkowo, ten sport zadebiutuje jeden Ferrari nowa platforma informacyjno-rozrywkowy, o ppiargi pojemnościowy ekran dotykowy HD 10.25 cali. Kierownica być także bardziej kompaktowe dzięki mniejszej poduszką powietrzną.

Ferrari GTC4Lusso nazwa inspirowana jest marką, w jednym z jego najbardziej znamienitych poprzedników ... lubią 330 GTC, 330 GT Berlinetta 250 GT i Lusso. Nr 4 odnosi się do swoich 4 wygodnymi siedzeniami. Kto mógł skorzystać z nich ... zwłaszcza kierowcy.

Możesz być także zainteresowany:

Ferrari sprzedał 32 milionów euro!

SUV od Ferrari? Uważaj na odpowiedź ...