Mój samochód zawsze w sklepie, mogę go zmienić na inny?

Mój samochód zawsze w sklepie, mogę go zmienić na inny?

Jeśli nie są spełnione, z powrotem swoje pieniądze. Nie. W kwestii zakupu samochodowym ten wyjątkowy zdanie nie ma zastosowania. Wyobraź sobie kupić samochód i następnego tygodnia wykryć swój pierwszy wyrok i trzeba wziąć go do sklepu. Załatwię i mają 15 dni, aby naprawić go ponownie. Jestem pewien, że myślisz, że, po pierwsze, „Go Lucky me”, a po drugie, „daj mi zmienić drugiej, to już nie zaufanie”. W tej chwili, można zatrzymać się z pragnieniem.

Na początku podamy nowy samochód, ponieważ zgodnie z gwarancji prawnej muszą być podane okazja do producenta w celu naprawy pojazdu, ponieważ zwrot nie jest automatyczne. Jeśli dasz to, ale w końcu po kilku wchodzących i wychodzących do sklepu samochód jest prawdopodobne chandra wtedy mają szansę. Mimo, że są ostrzegani, że to nie jest łatwe.

Należy także pamiętać, kwestię podatków, które są ukryte w zakupie samochodu. Producent jeśli wróci pojazd, ale nie udział podatków. Prawo nie pozwala na kompensację tych podatków płaconych na samochód, więc nawet jeśli znowu zmieniamy podatki samochodu będziemy musieli zapłacić. Użytkownik musi przyjąć z powrotem na VAT i podatku rejestracyjnego.

wiele możliwości

Ile szanse należy zwrócić się do producenta, dopóki nie zostanie uznane, że powinienem dać sobie nowy samochód? Powinniśmy osiągnąć 24? Bo to nie wynika z przepisów prawa, więc mamy tu problem. Mario Arnaldo, prezes European Automobile Associates powodu są trzy szanse, ale prawie zawsze trzeba złożyć wniosek. Musimy działać przeciwko sprzedawcy, sprzedawcy. Będą one odbiegać od producenta, ale trzeba domagać się od sprzedawcy. Zazwyczaj wygrywają przypadki, kiedy tylko akredytować ekspertyzy stwierdzające, że pojazd nie był zadowolony. Oznacza to, że Polubowne zwykle nie ma pieniędzy z powrotem lub zmiana samochodu.

Czy dostanę samochód zastępczy?

Musisz wiedzieć, że gwarancja prawna jest pełna gwarancja, dzięki czemu proces ten powinien powodować możliwie najmniejsze zakłócenia dla użytkownika. Oznacza to, że chociaż nie wymagane przez prawo do zapewnienia samochodu zastępczego lub uprzejmości czasami może być pożądane, aby uniknąć sytuacji, w których czas referimosa naprawa reclamaciones.Nos przekracza normalny lub rozsądny czas, w którym to przypadku należałoby wpisać jaka zasady ochrony consumidoresdenomina "główne wady" dla elconsumidor.

To może ustalić rozsądny czas naprawy w ciągu 20 dni roboczych, nie licząc czasu potrzebnego na przybycie części należycie upoważniony. Po tym okresie, i zawsze oceny okoliczności, można rozważyć niedogodności poza to, co można oczekiwać. Ze względu na te wady, które są trudne do oceny, sprzedający lub sklep może działać ryzyko, że klient będzie domagać się obniżenia ceny lub unieważnienia umowy. Byłoby również możliwe do dochodzenia odszkodowania za szkody,

Jest okres gwarancji ulega zawieszeniu, gdy pojazd zostanie naprawiony?

Tak, naprawa zawiesza obliczanie terminów gwarancji. Kiedy funkcjonariusz robi naprawy warsztatowej obliczaniu okresu zostaje przerwanaroszczenie w czasie trwania tej naprawy. Okres zawieszenia rozpoczyna się od pojazdu dostępnego dla sprzedawcy i zawrze z pojazdu dostawczego już naprawiony. Tak więc, jeśli pojazd miał 2-letnią gwarancję i jest w tym czasie w sklepie 20 dni, okres gwarancji kończy się w wieku 2 lat i 20 dni od daty dostawy.