Jakie są najbardziej niezawodne samochody w Europie?

Najbardziej niezawodne samochody w Europie w 2016 roku, według JD PowerNajbardziej niezawodne samochody w Europie w 2016 roku, według JD PowerNajbardziej niezawodne samochody w Europie w 2016 roku, według JD PowerNajbardziej niezawodne samochody w Europie w 2016 roku, według JD Power

Najpierw była kolej na USA i Niemczech teraz przedłużony do Europy, ponieważ; konsultant J. D. Moc On przedstawił swój ranking niezawodność marek i modeli. Wyniki dla optymizmu, ponieważ potwierdziły nieznaczną poprawę niezawodności i prawdą jest, że Mitsubishi jest najlepiej przyjmować do wiadomości został zarejestrowany 77 problemów na 100 samochodów.

Cel jest jasny: aby osiągnąć minimalny wynik biorąc pod uwagę, że im niższy jest wyższa jakość będzie odzwierciedlać. Przy tym założeniu, raport mierzona zgłaszane problemy na sto pojazdów (PP100). W jaki sposób? J. D. Power brane pod uwagę przypadki, że kierowcy z samochodu zakupionego w ciągu ostatnich 12-36 miesięcy ponieśli w ubiegłym roku. jest 177 problemy podzielone na osiem kategorii: Driving Experience, silników i przekładni, kontrolki i przyciski, fotele, zewnętrzne, systemy audio, klimatyzacji i wnętrz.

Przeciętny rejestrowane przez przemysł w 2016 roku został PP100 127; dwa punkty poniżej 2015: PP100 129. Ogólna poprawa, w dużej mierze ze względu na postęp doświadczył zarówno silnik i skrzynię biegów oraz wnętrza. Tak, cztery z sześciu najczęstszych raportów są związane z Bluetooth i radiem; Aspekty pogorszeniu 0,5 PP100. „Podniesienie tych kwestii ma dwa źródła: Problemy z użytecznością i penetracja rynku i ceny korzystania z tych funkcji są coraz częstsze. Mamy nadzieję, że technologia nadal rozwijać co ten kluczowy obszar dla samochodów „zadeklarowały z J. D. Power.

Niezawodność samochodów jest zagrożona

Kiedy klienci są zmuszeni do radzenia sobie z problemami swojego samochodu, istnieją różnice w zdolności dealerów znaleźć rozwiązanie. Biorąc pod uwagę, że raport mierzy żadnych incydentów, dotyczących tych rzeczy, które rozkładają lub nie działają zgodnie z oczekiwaniami, może być rozwiązany w salonie. Fabuła się zagęszcza, gdy problemy są design: poprawna jest skomplikowany iw wielu przypadkach są utrzymywane przez cały okres eksploatacji pojazdu.

J. D. Moc podkreśla znaczenie niezawodności pomoc producentom zarządzanie kosztami gwarancji i pozwoli na ich lojalność i promocji: „To ma bezpośredni wpływ na decyzje o zakupie. Klienci oczekują pojazd nie daje problemów lub w ciągu pierwszych 90 dni lub w ciągu pierwszych trzech lat. Kiedy domów cierpieć incydenty mogą być początkiem utraty zaufania do pojazdu i na znaku. Producenci koncentrują się na jakości swoich pojazdów jest więc zachęcanie zobaczyć skromną poprawę niezawodności. "

JD Power 2016 najbardziej niezawodne samochodyTwarz i krzyż marek samochodów

Znana metoda, wyniki rozdrabniające wszystkie interesujące są te dotyczące niezawodności oceniano go na podstawie znaków. Najlepszy wynik jest dla Mitsubishi 77 usterek na 100 samochodów następnie Peugeot z wynikiem 92 PP100 Skoda (95), Volvo (96) i gniazdo (99). Ponadto wystaje Skoda z Fabia i wspaniały jako bardziej niezawodne modele w swoich kategoriach (Segment B i kawiarnie) Przed Clio i i20 i Mercedes klasy C i Mondeo odpowiednio.

za powstaje Opel i Adam w kategorii bicia miejskiego i10 Hyundai i Up! Volkswagen, Kia Sportage w kompaktowym SUV (następnie Tiguan i Mokka) i Toyota Auris kompaktowy prowadząc przed i30 i Leon. Krzyż waluty reprezentuje BMW ponieważ ma najgorsze wyniki z 178 problemów na 100 samochodów. W wyniku ścisłej Fiat (170), Citroen (166), mini i audio (po 150).

Możesz być także zainteresowany

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

- Rzetelność 10 najlepszych sprzedawców

- Badania niezawodności: czy są one wiarygodne?