Niezawodność: mniej zwarta przerwa

Najbezpieczniejszym kompaktowyNajbezpieczniejszym kompaktowyNajbezpieczniejszym kompaktowyNajbezpieczniejszym kompaktowy

Hyundai i30

Niezawodność: 17,5 z 20

Zbudowany na tej samej platformie, co Kia Ceed pierwszy na w górnym 100 2011- niezawodności, i30 Hyundai sprzedał aż do 2012 roku, ma kilka elementów, które nie są z tej samej linii montażowej, która pokazuje jednak identyczny poziom jakości. Oczywiście, liczba przypadków przedwczesnego rozładowania baterii, a także pewne trudności stop / systemu, które wymagały interwencji swojego komputera elektronicznego znalezionego zacząć. Diesla mają tendencję do zatykania się przedwcześnie i zawór EGR poddaje się kruchości filtr napędowego. Liczne przypadki straty energii są spowodowane przemieszczeniem kolektora dolotowego powietrza turbo. Nieznaczna ilość usterek usuniętych w sprzedaży szybko i nie zapobiegają i30 jest tronie jako najbardziej wiarygodne kategorii samochodów.

Jakość: 4 gwiazdki

Hyundai dba wewnętrzną prezentację swojej i30. Zestaw wskaźników wykazuje wysoki poziom, z licznymi miękkiego materiału a kończy się bardzo dokładne. Prezentacja jest satysfakcjonujące. Podczas gdy żałujemy obecność podstawowych materiałów w dolnych partiach. Deformacje tło bagażnik na przerwie zostały zastąpione.

szosa komentarz

Jak zrównoważony jak Kia, z którymi dzieli się z pierwszej pozycji kompaktowy i30 przestał być sprzedane w 2012 roku nie miały taki sam sukces jak jego brat i prawie został zastąpiony przez znacznie bardziej estetycznego modelu.

Kia CEE'D

Niezawodność: 17,5 z 20

mechanika Kia CEE'D został sprzedany do 2012 roku nie dokonał dużych błędów. Niektóre silniki 1,6 napędowy może cierpieć awarii zaworu recyrkulacji gazu (EGR), aby wymienić lub zapisywane. W tempomatem 2,0 benzyna może cierpieć sporadyczne awarie. Mają również wykryto kilka przypadków rozładowanych akumulatorów.

Jakość: 4 gwiazdki

Wewnątrz Kia CEE'D Zaskoczyło ich poziom postrzeganej jakości: na desce rozdzielczej pokazuje materiały i korzyści z precyzyjnych zespołów jakości. Tak, niektóre autoradios musiały zostać przeprogramowane

uważa autostradę

Z jego przyrodni brat, i30 Hyundai The CEE'D dominuje zwarta kategorię. Kia nie podjęła wielkie ryzyko, aby zapewnić go z gwarancją 7 lat, gdyż ich poziom niezawodności po raz kolejny znakomitą.

Honda Civic

Niezawodność: 17 na 20

Obywatelski pozostawił nam w 2012 ściera żadnych błędów, choć w pewnym Diesel przypadki przedwczesnego zużycia silnika jest wykrywany koło zamachowe dwumasowe. Modele benzynowe mają czasem problemy z wyjściową i podgrzewaną powodu awarii zasilania pompy paliwa. Z drugiej strony, podkreślają wygląd możliwych twardych punktów w kierunku z powodu nieregularnego napięcia w układzie wspomagania kierownicy.

Jakość: 3 gwiazdki

fotel kierowcy z Hondy Civic korzysta z dobrej jakości produkcji. Ale materiały są podstawowe i przepisy mogą być bardziej precyzyjne. Niektóre modele posiadają hamulec niepowodzeń.

uważa autostradę

niedawno wymienione, Honda Civic jest bezpieczny zakład. Jest dobrze zbudowany, jego niezawodność jest teraz wyświetlany powyżej. A jego konstrukcja pozostaje niepowtarzalna.

Mazda 3

Niezawodność: 17 na 20

Mazda 3 jest tylko jeden, wraz z Civic, można mówić jeden na jeden z Koreańczyków. To pokazuje przykładową niezawodność. Interwencja jest konieczna, jednak w celu wyeliminowania biały dym z rury wydechowej. Ponadto, urządzenie musiało zostać przełożone. Niektóre Mazda 3 nazywano przeglądowi przez awarię elektryczną wycieraczką przedniej.

Jakość: 3 gwiazdki

Prezentacja sport zdecydowanie z grubych powłok miękkich szczególnie w górnej części deski rozdzielczej. W enrases są opieką i izolacja akustyczna.

uważa autostradę

Honda i Toyota, Mazda uzupełnia trio z najbardziej niezawodnych marek japońskich. Podobnie jak oni, dobrze zbudowany i estetycznie. Marka, że ​​wygrywa się znane.

Renault Megane

Niezawodność: 16,5 do 20

Obraz z najnowszymi produktami Renault, nowy Mégane oferuje dobry poziom niezawodności. Jednak kilka miesięcy temu mieli się nazywać recenzję 40.000 modeli wspomagania zarządzania problemem. W pewnych napędowy 1.5 DCI interwencji 105 KM w przewodzie zwrotnym paliwa należy wymienić w celu wyeliminowania silnik wstrząsy to było wymagane. Ponadto, niektóre z serii Mégane musi przejść przez warsztacie, dla każdej mocy rozrusznik alternator i wiązki przewodów, które mogą ulec pogorszeniu w wyniku tarcia na zmianie podnośnik kierownicy, inne jeździć pedał hamulca musi być wymieniona. Wreszcie pewne dci 130 wytwarza się w drugiej połowie 2008 konieczne przeprogramowanie komputera wtryskowej w celu optymalizacji działania zaworu recyrkulacji spalin EGR.

Jakość: 3 gwiazdki

Podobnie jak Laguna, nowy Mégane emanuje powagą, solidność i trzeźwości prawie idealny ergonomię. Wewnątrz pokazano wykończenie bardzo ostrożny i przypomina, że ​​z Golfa, ale nie wszystko jest idealne. Deska rozdzielcza kolory dwukolorowe i urządzony jest miękką powłokę o dużej równomierności i precyzyjnego enrases.

uważa autostradę

Mégane jest jednym z dobrej segmentu biznesowego: jest uwodzicielski, jest dobrze wykończone i cieszyć przykładowy niezawodność. Ma dobre po kosztów obsługi sprzedaży i utrzymania są bardzo konkurencyjne.

Toyota Prius

Niezawodność: 16,5 do 20

Choć zawsze miał doskonałą niezawodność, pierwszy na rynku hybrydowy potrzebne pewne działania naprawcze. Z jednej strony, w celu zmniejszenia czasu reakcji i wrażliwości hamulca, konieczne było, aby załadować nowe oprogramowanie na jednostkę zarządzania systemem ABS. W połowie 2011 roku, kilkaset jednostek skorzystało z aktualizacją poziomu systemu zarządzania.

Jakość: 3 gwiazdki

realne starania są doceniane prezentację, deska rozdzielcza przyjmuje nowoczesne wzornictwo. Miękka wierzchołki materiały są prawidłowo wyregulowane. Zresztą zauważyliśmy brak wygłuszenia.

szosa komentarz

Nie źle wiatr, który wieje no dobra, kryzys Toyota pod koniec 2009 roku poczyniła wysiłki w zakresie niezawodności. Prius pozwoliło mu wykorzystać w dziedzinie technologii hybrydowej.

Dacia Logan

Niezawodność: 16 na 20

W Logan nie został wykryty w każdej powtarzającej się wady tej pory do teraz. Zauważamy jednak pewne interwencje w sterówce okna lub poziomu pompy wspomagania układu kierowniczego. W niektórych benzyny pompy wtryskowe i czujniki wadliwy wał korbowy zostały zastąpione. Oprócz elektroniki, Logan nie jest wyposażony w system multipleksowanego, unikając w ten sposób wiele problemów.

Jakość: 2 gwiazdki

Deska rozdzielcza podstawowy bez materiałów miękkich jest modulowany w jednym bloku, eliminując elementy wyrównujące, ukrywając śruby i zapewnienia dobrego wyglądu.

szosa komentarz

Sprzedawane w zasadzie znać ciała, Logan jest bardzo niezawodny. Pierwotnie zaprojektowany dla krajów wschodzących dostarcza co obiecuje na rynkach Europy Zachodniej, tak, zapomnieć prezentację.

Toyota Auris

Niezawodność: 16 na 20

Oprócz pewnych sporadycznych błędów elektronicznych, Prius sprzedany zatrzymuje się w 2013 roku wykazały żadnych powtarzające się problemy mechaniczne. Silniki benzynowe nie wiele o tym mówić, chociaż diesle są ci, którzy koncentrują się na więcej uwagi. Filtry cząstek stałych i zawory EGR są przyczyną awarii. Pompa próżniowa i Turbo jest odpowiedzialny za przewlekły zużycia oleju w niektórych silnikach D-4D.

Jakość: 2 gwiazdki

2010 akcenty estetyczne były dobre. Wykończenie został poprawiony, ale to nie jest panaceum. Bo jeśli rzeczywiście prezentacja jest uwodzicielski, znaleźliśmy wiele twardych materiałów.

uważa autostradę

Poważnym prezentacja, podstawowe jakość wykonania i doskonały poziom niezawodności. Auris kontynuuje dyskretny kariera budzi się wraz z nadejściem wersji hybrydowej.

Citroën C4

Niezawodność: 15,5 z 20

C4 cieszy się dobrą niezawodność. W 2,0 HDI 163 wykryto jednak wycieków paliwa ze względu na tarcie przewód powrotny na nośniku filtra paliwa. hamulce muszą być przeprogramowane w celu umożliwienia jego automatyczne połączenie, gdy silnik jest wyłączony. Startups również zostały zastąpione w 2.0 HDI.

Jakość: 4 gwiazdki

Wyrównania i enrases elementów nadwozia Citroen C4 są prawidłowe. Tkaniny, dywaniki i są satysfakcjonujące, ale części różne zespoły wewnątrz zasługują na trochę więcej opieki.

Nasza opinia

Nowy C4 jest jeszcze bliżej do pierwszej kategorii. jakość wykonania nie ma wyrzutów. I niezawodność poczyniła znaczne postępy w stosunku do swojego poprzednika

Volkswagen Golf

Niezawodność: 15,5 z 20

Po debiucie który został niepokoi niektórych wad młodości, VW Golf VI, który przestał sprzedawać w 2012 roku kontynuował karierę bez większych kłopotów. Jednak niektóre skrzynie DSG 6 i 7 biegów w zależności od wersji, które doznały usterki potrzebują prostego interwencji oprogramowania komputerowego w jego zarządzaniu. Z drugiej strony, przedwczesna oświetlenie silnik świadkiem potrzeby diagnostyczne przeprogramowanie komputera wtrysku. Ponadto, nieoperacyjne okna powinny być zmieniane nieoryginalne. W chłodnicy oleju TDI nieszczelnego powinny być jednakowo wymienić; szczelności na poziomie chłodnicy gazów recyklingowy wykrywane. Wreszcie rozwiązanie niepowodzeń funkcji pokładowych są również umieszczone z elektronicznym rekonfiguracji.

Jakość: 4 gwiazdki

Mimo to zawsze była częścią kategorii śmietany, to szósta generacja Golf nastąpiła poprawa w porównaniu do swoich poprzedników. Obfitość materiałów miękkich, spłukiwania dokładne i ergonomicznej konstrukcji, stopień postrzeganej jakości jest naprawdę znakomita. Tylko jeden dostojnik awaria jakiegoś dyfuzora 1,4 powietrza znajduje się na poziomie tablicy rozdzielczej musi być ustalona, ​​ponieważ można odczepić.

Nasza opinia

Po drobnych korekt w momencie debiutu Volkswagen Golf VI wykazuje wysoki poziom niezawodności. Wykończenie jest bardzo ostrożny i kompensuje nieco smutny prezentacji.

Ford Focus

Niezawodność: 15 z 20

Obecna koncentracja poniósł pewne wady młodości. Kilkaset modeli benzynowych musieli przezwyciężyć problem z pompą paliwową. Błąd ten został rozwiązany przez komputer zadanej. Niektóre osoby cierpią z powodu trudności w rozpoczynaniu do przedwczesnego rozładowania baterii.

Jakość: 3 gwiazdki

Na zewnątrz jakość wykończenia jest jednym z najlepszych w tej kategorii. Coś, co kompensuje małych wad projektowych wewnątrz pojazdu. Ustawienia miękkie materiały zasługują bardziej ostrożny.

uważa autostradę

Obecna Ford Focus podjęła wielki krok naprzód: jakość wykończenia jest godny wyższych kategoriach, a jego niezawodność jest znacznie lepiej niż jego poprzednik.

Opel Astra

Niezawodność: 15 z 20

Niezawodny, Astra Diesel nie ma nic do powiedzenia, gdy utalentowany łańcuch dystrybucji benzyny komentując, że nie wymagają konserwacji. Wentylator moduły sterowania silnikiem zostały zmodyfikowane w warsztacie, jak i pewnej pokrywie baterii. Ostatnio niektóre okazy zostały poddane funkcji przeprogramowania antipinching przednią szybę.

Jakość: 3 gwiazdki

Wewnątrz miękkich materiałów są rzadkością Astra. Górna część deski rozdzielczej jest przyjemny w dotyku, ale trudne. Pewne mechanizmy opuszczania siedzenia muszą być sprawdzone.

Nasza opinia

Dużo bardziej niezawodny niż wcześniej to Opel Astra zdecydowanie określa tempo w jakości wykończenia. Obraz wiele Insignia oparty na estetyce.

Alfa Giulietta

Niezawodność: 14,5 z 20

Poprawne, choć Alfa zadzwoń pewną opinię Giulietta o niezgodności z wahaczami zawieszenia należy wymienić. 1.4 MultiAir może być ofiarą wibracji podczas uruchamiania. Przypadki utraty mocy silnika 170 KM są rozwiązywane poprzez przeprogramowanie kalkulatora silnika. Podobnie jak w Mito, FAP jest zatkany przedwcześnie.

Jakość: 3 gwiazdki

Materiały miękkie powłoki, które naśladują węgla lub aluminium, estetyczne opieki ... Jeśli zespoły są poprawne zestawienie materiałów inna struktura oferuje nieco sprzeczne wrażenie.

uważa autostradę

Giulietta pokazuje pojemność niewątpliwego uroku i dobrego niezawodności. Chociaż to jest najlepszy kompaktowy zbudowana marka, jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia.

Seat Leon

Niezawodność: 14,5 z 20

Utworzone przez bank narządów Grupy VW, części mechaniczne i elektroniczne Lion już sprzedanych w 2012 roku są znane ze swojej niezawodności. TDI nie cierpi więcej zaburzeń związanych z jego elektronicznego zarządzania. Pod koniec 2009 roku modele z DSG musiał udać się do sklepu, aby skorzystać z optymalizacji wydajności.

Jakość: 3 gwiazdki

Lew przyjmuje do swojej desce rozdzielczej materiałów drukowanych stylowy. Niektóre zespoły wydają się solidne, ale nie zapobiegają powstawaniu pisków i trzasków.

szosa komentarz

Lew ma rygor projektowaniu i produkcji wspólny dla wszystkich produktów z grupy Volkswagena. Niezawodność jest zadowalająca, ale jakość jest nieznacznie spada.

Audi A3

Niezawodność: 14 na 20

A3 nigdy nie był nieomylny. oprogramowanie kalkulator Tiptronic pudełko zostało przeprogramowane w modelach z rynku wtórnego. Niektóre 2,0 TDI może być ofiarami strat cieczy chłodniczych utratą uszczelnienia recyrkulacji gazu w chłodnicy. Przypadki przypadkowego świadka silnika oświetlenie jest usuwany przez kalkulator silnika aktualizacja oprogramowania.

Jakość: 4 gwiazdki

Produkcja zewnętrzną i wewnętrzną atmosferę wszystkich atrybutów jakości. Deska rozdzielcza wygląda blok cięcia. Teraz całość prezentuje szumy tła.

uważa autostradę

Jakość wykonania jest dana. Niezawodność nie jest bez krytyki. Awarie są nadszarpnięta jego imię, ale rzeczy zostały pracował.

Peugeot 308

Niezawodność: 14 na 20

Ogon z najlepszych, jego niezawodność jest poprawna, ale przeprowadziły kilka połączeń do przeglądu. Powiązanym elektryczne szyby, wymiana silnika jest konieczne, inni z awarii oprogramowania zarządzającego silnik do regulacji siedzeń mocy. Niewielka liczba kolumn niezgodnym adresem zostały zmienione w ramach gwarancji. W niektórych modelach moduł BSI -the potrzebował jednostka centralna systemu multiplexado- być przeprogramowane. Z drugiej strony, nazwał rewizję PSA 308 produkowanego od marca do kwietnia 2009 roku, aby kontynuować wymianę pompy hamulcowej. pewne problemy zatykania filtra cząstek stałych i awarie z zaworu EGR.

Jakość: 4 gwiazdki

elegancka prezentacja i postrzegana jakość materiałów z drobnymi widać w Peugeocie 308. Jakość wykończenia jest znacznie ulepszone w porównaniu do 307, choć okazało się, że obecność wrażliwa na zadrapania i niepowlekanych śrub twardych tworzyw sztucznych. W niektórych modelach, bardzo niewielu, napotkaliśmy problemy z panoramicznym dachem.

uważa autostradę

Obecny kompaktowy Peugeot może podziękować wyrafinowania i skorygować błędy komponentów mechanicznych i elektronicznych odziedziczonych po 307. Peugeot kompaktowych patrzy z godnością mimo pewnych niejasności.

Volvo C30

Niezawodność: 13,5 do 20

Związany z kulturą przejrzystości, istnieje kilka połączeń do przeglądu szwedzkiej marki odbywa się co roku. Istnieją przypadki wycieków oleju w układzie kierowniczym hydraulicznego. Niektóre uszkodzone Główne cylindry hamulcowe zostały zastąpione nieoryginalne. Niedawno, system chłodzenia został dotknięty przez zwarciami.

Jakość: 4 gwiazdki

Doskonała jakość Wykończenie zewnętrzne na C30, ale czasami nie ma pęknięć. Wewnątrz materiały są dobrej faktury i rygorystycznych zespołów. Pastę że manetki są czasami wypadają.

uważa autostradę

Odtwarza kartę uwodzenia i korzyści z rygoru szwedzkiej marki. Idealny dla tych, którzy chcą uciec niemieckie marki. W odwecie, niezawodność jest trochę gorzej.