Citroen DS5, najbardziej niezawodny średniej wielkości sedan

Citroen DS5, najbardziej niezawodny średniej wielkości sedan

Citroën DS 5

17,5 w dniu 20

Łagodne początkowe niepowodzenia były szybko korygowane DSS Citroën w montażu. Głównym dotyczą świadkami na panel sterowania. Diesle są przede wszystkim odpowiedzialne, do marca 2013 roku, do 2,0 HDi i ostatniego września, 1.6 HDI. Również podkreślić, nieprawidłowego działania filtra cząstek stałych (FAP) w 2,0 Diesel, aż do listopada ubiegłego roku. hałasy generowane przez tocznych pociągów wynikają one z miseczkami amortyzatorów, przedniej i tylnej wrzecion, aż do czerwca 2012 roku, podczas gdy Drgania necesitron za wymianą trójkątów, aż do grudnia 2012. Komentarz, Anecdotally, Kamera cofania do listopada 2012 roku, a radar cofania do lutego 2013 r.

jakość

4 z 5 możliwych gwiazdek

Z wyjątkiem kilku szczegółów, DS5 Zakładamy maksymalny wynik. Wewnątrz Citroen wydała książeczkę czekową. I postrzegana jakość potwierdza. Krytyka polega zespołów, generowanie hałasu w kabinie pasażerskiej, coś, że ruch zawieszenia nie pomaga nic.

Nasza opinia

Korzystał z ulepszeń wprowadzonych technik na bazie 3008 The D55 Ma bardzo dobre wyniki, Pomimo początkowych problemów szybko zwalczona w modelach 2011 i 2012. postępy również wpływać na jakość wykończenia.