Najbardziej wiarygodne małe samochody tej chwili

Najbardziej wiarygodne małe samochody tej chwiliNajbardziej wiarygodne małe samochody tej chwiliNajbardziej wiarygodne małe samochody tej chwiliNajbardziej wiarygodne małe samochody tej chwili

Audi A1. Nik 17,5 / 20

Audi A1

mały Audi który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu od jego uruchomienia, nadal dominuje. W tej chwili, związanych z pojedynczym niedawno główną akcja techniczna radio. W celu zaradzenia sporadyczny stratę dźwięk lub przedwczesnej resetowania wspomnienia, nowe oprogramowanie musi być załadowany do warsztatu. Oba silniki benzynowe 1.2 TFSI i 1.4 TFSI Wykazały one, nie powtarzające się słabości. nieprawidłowości operacyjne wpływające na 1.6 TDI zamontowane w innych modelach nie wydają się wpływać na małe Audi, te same problemy zawór EGR zarejestrowane z ograniczoną żywotność. Ale ogólnie, to Audi Polo ekstrapolować w pełni aktywuje fiabilizados organowych zwłaszcza jego kuzyna Volkswagen.

Jakość. 5/5

Niektóre duże sedany nie oferują jakość wykończenia A1. W górnej części panelu do podstawy konsoli środkowej z paneli drzwiowych i schowki, inżynierowie posiada małą audi jak materiały, wygląd substancji stałej i dostosowane do milimetra. Coś, co pozwala mu zdystansować się od swojego kuzyna słup.

Nasza opinia

A1 Zachowuje swoje pierwsze miejsce koniec ubiegłego roku. Choć cena jest zawsze wysoka, jej pierwszymi właścicielami są spełnione, są kompensowane ich zainwestowanych pieniędzy.

VW Polo. Wynik: 17/20

VW Polo

Po zaproponował swoją bazę Audi Ai, Polo ustawia ten sam poziom niezawodność, Masz znane kilka drobnych poprawek. Na rynku wtórnym, przystąpiliśmy do przeprogramowania centralki 1,4 benzyna w celu wyeliminowania trudności w uruchamianiu. Inne elementy, które wymagały interwencji w niektórych jednostkach są czujnik deszczu, wskaźnik poziomu paliwa, Skrzynka DSG7 Może trzeba interwencji.

Jakość. 4/5

Mniej błyszcząca niż A1, wykończeniowy słup utrzymuje się powyżej końca, zapewnienie materiałów i jako enrases. Młodzieżowe awarie i problemy z zamkami drzwi zostały usunięte.

Nasza opinia

Jeśli Audi A1 porywa pierwsze miejsce słup, To dzięki jego skończony wysoka jakość. Jednak to nie stoi na przeszkodzie Volkswagen Polo to doskonałe wykończenie i praktycznie bezbłędne poziom niezawodności.

Ford Fiesta. Wynik: 16,5 / 20

Ford Fiesta

strona Jest to mały bardzo niezawodny. Jednak w jego debiutu na początku 2012 roku, kilka tysięcy modeli diesla zostali wezwani do przeglądu w celu skorzystania z interwencji na katalizator (Czujnik Lambda). Odnotowano również kilka innych drobnych błędów, media niezgodność i porażki filtry cząstek stałych, zastępując w obu osiach. Część elektroniczna, wad radia młodzieżowych i świadków zostały zlikwidowane.

jakość 4/5

Estetyczne wysiłki w wnętrze Oni nie zaszkodzić jakości, z górnej części deski rozdzielczej z gęstej pianki. Jednak dna i podwójne drzwi nie zapewniają takiej opieki.

Nasza opinia

to generacja strona to jest najbardziej wiarygodne. Bardziej kusząca niż kiedykolwiek, a także pokazuje, że możemy zainwestować w stylistycznej badań, bez pogarszania jakości produkcji.

Renault Clio. Wynik: 16,5 / 20

Renault Clio

Po siedmiu latach dobrych i lojalnych usług, Clio III To otwiera drogę do nowej generacji, ale wersja jest sprzedawana jest tutaj analizowana wykończenie kolekcja i rodzinnej posiadłości. Od czasu swojej premiery w 2005 roku, to zawsze wykazywał wysoki poziom niezawodności. Jednak, podobnie jak inne modele tej grupy, wyposażone kilka tysięcy egzemplarzy 1.2 16v Zostali wezwani do przeglądu przez niezgodności z zawleczki zaworowych, które mogą doprowadzić do awarii silnika. Były wzywa również do przeglądu rozwiązywania powtarzających się wad dostosowania systemu sterowania niektórych skrzyń biegów, sprężarka klimatyzacji i świateł hamulcowych. Jednak działania te odnoszą się do małych serii.

jakość 3/5

Oferowana tylko skończył kolekcja, to Clio Nie zaoferowano deskę rozdzielczą z miękkich materiałów i dostosowane wersje starego wysokim zakresie być może w celu uniknięcia przysłania nowe Clio niedawno wprowadzony do obrotu, i stanowi krok wstecz w tym zakresie. W rewanżu możemy znaleźć dobrą jakość montażu.

Nasza opinia

Pomimo przybycia czwartej generacji Clio III kontynuując karierę biznesową w wersji podstawowej kolekcja i złamać. Niezawodność jest doskonała, ale jakość wykończenia żadnego znaku referencyjnego.

Citroen C3 / DS3. Wynik: 16/20

Citroen C3 / DS3

zarówno C3 jak jego wersji premium, DS3, Oferują one wysoki poziom niezawodności, pomimo różnych działań w warsztacie. w 2012, poduszki powietrzne kierowcy zostały zastąpione w ramach gwarancji. Stwierdzono również interweniował na inne elementy, takie jak wspomaganie kierownicy, poduszka, zamykania pokrywy, mocowanie zbiornika paliwa lub przewód uziemienia zostały wyregulować. jakiś 1.4 HDi Mieli być zmienione jako zabezpieczenie problem z wałem korbowym.

jakość 4/5

Tworzywa sztuczne, dobrze wykonane i dobrze przygotowane, nadal niewystarczające dla C3 rywalizując najlepszy (A1, słup). DS3 To pokazuje lepsze postrzeganie jakości.

Nasza opinia

W przeciwieństwie do poprzedniej generacji C3, Niezawodność zostało zrobione od początku. Jakość produkcji oferuje żadnej krytyki w żadnym z tych dwóch modeli.

Skoda Fabia. Wynik: 16/20

Skoda Fabia

Chociaż bierze wszystkie jego składniki z tego samego źródła, co Audi Al i Volkswagen Polo, Fabia Nie wykazuje takie samo zachowanie. Elektroniczny cierpi czasami sporadyczne wady. 1.2 benzyna Możesz cierpieć pogorszenie pasa. Ponadto, w niektórych jednostkach, synchronizatory skrzynek zostały zmienione w celu ułatwienia zmiany prędkości podczas pewne pole DSG7 muszą być przeprogramowane.

jakość 4/5

W kabinie, surowy i trzeźwy daje wrażenie solidności. Górna część deski rozdzielczej jest bardzo satysfakcjonujące, ale nie niższe elementy. Ustawienia są poprawne.

Nasza opinia

Skoda Otworzył platformę następnie Polo A1 Pożyczyli. Jeśli to drugie kusi cię, a ty osłonić kratka jest obojętne, Wybór Fabia, bardziej ekonomiczne jest znacznie lepsza.

Peugeot 207. Wynik: 15,5

Peugeot 207

Niewielka liczba tablic rozdzielczych, kabli masowych oraz niektórych elementów przed zmuszony Peugeot zadzwonić 207 warsztaty w tym roku. Ale nic nie może powrócić dobre ogólny poziom niezawodności Peugeot. Niektóre HD1 1,4 i 1,6 HDI typy również został przywrócony z powodu wad zaprojektować odpowiednio ze względu na wale korbowym i w związku z miski olejowej. Również niektóre wadliwie zawory EGR na 1,6 HDi 90 i 110 KM. na pewien 1,4 i 1,6 typy VTI, katalizator spalin musi być przekształcony w sprzedaży. THP na benzynę, przypadków i kontroli zapłonu nienormalnego wzrostu temperatury silnika, usunięto przez przedmuchiwanie układu chłodzenia i pobranie nowego oprogramowania jednostki sterującej.

jakość

Zastosowanie farb i dostosowanie do różnych części ciała nie budzą żadnej krytyki. Ale w środku, 207 Pozostawiają one bogate materiały i nosi twarde i wrażliwe powłoki paski. Wśród wad liczonych zwracamy uwagę wady zaklejające panoramiczny dachowe, wymagają pracy z ciałem.

Nasza opinia

On kontynuuje swoją karierę pod nazwą 207 Plus, mała Peugeot Oferuje on dobry poziom niezawodności. Ale polityka cenowa wymaga, jakość wykończenia modelu jest ogon.

Opel Corsa. Wynik: 15,5

Opel Corsa

w 2012, kilkaset egzemplarzy Corsa Korzystały one z modyfikacji przewodu hamulca postojowego. To nie umniejsza w żaden sposób na dobrą ogólną niezawodność narzędzia Opel. Co więcej, również poddano interwencja wiązki kabli energetyczne, przekładnie kierownicy i dolne wahacze.

3/5

Jeśli ustawienia są poprawne, Corsa To sprawia, że ​​impas w bogatych materiałów i miękkich. Z drugiej strony, pewne luki w niezgodnym poduszki powietrznej pasażera zostały zmodyfikowane w ramach gwarancji.

Nasza opinia

Opel skoncentrował swój nowy komunikat w sprawie zasadności podejmowania " niemiecki", Zamówienie jest częściowo spełnione niezawodność jest dobra, ale jakość wykończenia, nie tak dużo.

Seat Ibiza. zdobyć 15/20

Seat Ibiza

Zbudowany na tej samej zasadzie, jak ich kuzyni Skoda Fabia i Volkswagen Polo, Ibiza To pożycza im silniki, skrzynie biegów, i większość innych elementów mechanicznych i elektronicznych. Ujawnia się jako bardzo niezawodny, aczkolwiek niewielka liczba modeli znanych problemów sterówce automatycznej przekładni, co wymaga etapu warsztatu.

jakość 4/5

kilka tysięcy Ibiza cieszyli się 2012, resetowanie zamykania pokrywy. Ale ogólna jakość jest dobra, chociaż niższe niż ich kuzyni Volkswagen Polo i Audi A1.

Nasza opinia

Wśród premii słup i popularne Fabia, lbiza Nie wiem zbyt wiele o których stopa tańczyć. Korzysta z doświadczeń grupa Volkswagen pod względem niezawodności.

Chevrolet Aveo. Wynik: 15/20

Chevrolet Aveo

to Chevrolet Jest szeroko niezawodny. Jednak pod koniec 2012 roku, Aveo poznał wycofanie kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy musiał wrócić do warsztatu w celu rozwiązania hamowanie ubytku. Zajęcie bloku zaworowego ABS Może to spowodować utratę skuteczności szkodliwy dla bezpieczeństwa. Roztwór opróżniania cieczy i \ lub wymiany skrzynek naruszające.

2/5 jakość

To jego słaby punkt: stylistyczny wyszukiwania, ze wstawkami z aluminium, nie może maskować liczne tanie wyglądające błyszczące paski i materiałów wrażliwych i ich przybliżonych korekt.

Nasza opinia

Ustawianie przykładowy niezawodność i korzystających z 3-letnią gwarancję, Aveo ma pojemność niezaprzeczalnej uwodzenia. Pasuje udoskonalić wykończenie, naprawdę do tyłu w stosunku do konkurencji.

Mazda 2. Wynik: 14,5

Mazda 2

Chociaż ogólna niezawodność Mazda 2 jest bardzo zadowalający, prawdą jest, że widział jakieś błędy. Z jednej strony, system zdalnego centralny zamek drzwi. Ponadto, na początku korozja tylnych łożysk kół, które wymagały interwencji warsztat. Wreszcie, jednostka sterująca poduszka powietrzna musi czasami być przeprogramowane.

3/5

Wewnątrz można opłakiwać wszechobecność twardego czarnego plastiku, które są, tak, dobrze skorygowany. Jednak pomimo pewnych niedoskonałości. Wykończenie zewnętrzne jakość jest zadowalająca.

Nasza opinia

Chociaż niezawodność tego pokolenia poprawiła się w ostatnich latach, wykończenie wnętrza jest dość słaba.

Mercedes Klasy A. Wynik: 14/20

Mercedes Klasa A

Chociaż klasa A już wymienić jakieś nieprzyjemności znana niezawodność, te nigdy nie były poważne. Z jednej strony, przypadki zakleszczenia recyrkulacji gazów zaworu EGR policzono. Ponadto, użycie uszkodzonego wyodrębniania produktu przełącznika wycieraczki może prowadzić do nieprawidłowego działania dźwigni. Wreszcie, skrzynka automatyczne rozdzielnice musiały być przeprogramowany, a turbo zostały ujawnione pewne kruchy.

3/5

Chociaż dobre, wykończenie nigdy nie była na poziomie najlepszych. Manetas ujawniają pewne słabości z wykorzystaniem wygłuszenia diesel jest lepsza.

Nasza opinia

W klasie A, zastąpił dzisiaj, są one podane termin niezawodność i jakość produkcji. Ale to jest przekroczony w modelach o długości znacznie mniej prestiżowych rozetami.

Mini One-line. 14/20

Mini One

W 2012 roku ponad 10.000 egzemplarzy Cooper S i JCW nazywano rewizja zastąpić dodatkową turbo pompy wodnej. Ale Mini ma dobrą niezawodność ogólnej. Ponadto niektóre rury rezerwowe paliwo i pałąki również zostały zmienione. Funkcje pokładowe wymaga przeprogramowania Workshop (centralny zamek, ustawienie retro).

Jakość: 3/5

Błyszczące wygląd poprzednich pokoleń został usunięty. Postrzegana jakość zdobył miękką powłoką w górnej części deski rozdzielczej. Gdzie indziej twardych materiałów dominować.

Nasza opinia

Wykończone genialny dotyku i niezawodności zaszczytnej, ale jeszcze nie na poziomie najlepiej zapobiec Mini zakwalifikować lepiej. Trzeba poprawić niektóre aspekty.

Suzuki Swift. Wynik: 13.5 / 20

Suzuki Swift

W ubiegłym roku, tysiące Swift 1.2 4WD skorzystał z wymiany wlewu zbiornika paliwa. To wezwanie do rewizji jest najnowszym w długiej serii, w której wady hamulców na 1.3 i 1.5 benzyny i oleju nieszczelności w 1.3 i 1.6 zostały uwzględnione. Wreszcie, korozja w przedniej wymaga zmiany niektórych poduszki.

Jakość. 2/5

Odnowiony pod koniec 2010 roku, jakość zespołów Swift wzrosła, ale nadal wszechobecne twardy plastik. Uwaga do oddzielenia lusterek zewnętrznych.

Nasza opinia

Produkowane na Węgrzech cieszy uwodzicielski Swift właściwa niezawodność i jakość produkcji postępuje o wiele starszego pokolenia.

Możesz być także zainteresowany

- Marki najbardziej niezawodnych samochodów w Europie, zgodnie z OCU