Lawina Mercedes: modele, które przybędą w 2014 i 2015 roku

Nowe Mercedes dla 2014 i 2015Nowe Mercedes dla 2014 i 2015Nowe Mercedes dla 2014 i 2015Nowe Mercedes dla 2014 i 2015

Mercedes C63 AMGMercedes C63 AMG. jesień 2014. Jako bardziej rychłej premiery tej jesieni w oczekiwaniu na przybycie sportową wersją Mercedesa klasy C, najpierw z ciała sedan i wkrótce znanej wersji. Jest to inkorporacja doładowaniem V8 około 4 litrów paliw i nie mniej niż 480 KM. Jej przednia posypuje nowej konstrukcji i na dole, za pomocą włókien węglowych i glin w celu dalszego zwiększenia wloty powietrza z dolnej przedniej.

Mercedes CLSMercedes CLS. Jesienią 2014 roku. 2012 Aktualizacja modelu z subtelnych zmian, z przeprojektowany przód która podkreśla nowa krata, przednie i tylne zderzaki.

Mercedes Klasy BMercedes Klasy B. Zasady 2015. Chociaż jest to lifting, przejdzie poważne zmiany, zwłaszcza w sprzęt i mechaniczne. 4MATIC Opcje napęd na wszystkie koła w przedziale.

Mercedes MLCMercedes MLC. zasady 2015. całkowicie nowy model Mercedesa. MLC będą rozstrzygane w oparciu o Mercedesa Klasy M Unikalna spadek dachu coupe przypomina nam, że jego najbliższy rywal, BMW X6, który wprowadza drugą generację. Będzie ona mieć całkowicie niezależne tylne siedzenia, podzielona przez konsoli środkowej. Asfalt będzie powołanie, ale również być przygotowany do odejścia od terenu drogowego.

Mercedes CLCMercedes CLC. 2015. Stworzyli trend Mercedes CLS, dziesięć lat temu, a jest oczywiste, że konkurencja nie widział coś szczególnego w tym formacie. Audi było nie tylko bliżej kto poszedł w jego ślady, ale kto wziął również prowadzenie korpusu Mercedes Sportback na A5. Teraz przenieś kartę Mercedes pacjenta do opracowania nowej generacji Klasy C na której można budować kolejny spektakularny 4-drzwiowego coupe ze wszystkimi najlepiej technologicznej, która już oferuje sedan.

Mercedes AMG GTMercedes AMG GT. 2015. To może wyposażyć silnik biturbo V8 z kompetencji pomiędzy 400 i 600 KM, w zależności od wersji i jako dobry następca SLS AMG zajmie to napęd na tylne koła do zrobienia, jeśli w ogóle, bardziej ekscytujące zachowanie dynamiczne. Jednym z celów tej nadchodzącej AMG GT ma być cena produktu więcej treści niż jego poprzednik, choć nie usunięto pozostać najbardziej ekskluzywny samochód. I notatki. Wczesne doniesienia wskazują, że będzie około 100 tysięcy euro.

GLA Mercedes CoupéMercedes GLA Coupé. 2015. Mercedes już zakończona SUV ofertę obejmującą wszystkie segmenty, z GLA do M. Teraz musimy dać „dotknąć CLS”, czyli przekształcania formatu coupe po mniej lub bardziej podobny do BMW z jego „X” polityki. Nowy Mercedes GLA pozostanie niezwykle niskie, ale nie stracą funkcjonalność dzięki nieco większej ciała.

Mercedes klasy CabrioMercedes klasy Cabrio. ostateczna 2015. jeszcze trochę ponad rok, ale Mercedes A-Klasa Cabrio już dał zielone światło. To będzie na korpusie 3-drzwiowej, a nie CLA, aby pozostawić więcej możliwości do następnej klasy C Cabrio. Szanuje proporcje i linię mocującą tył dwóch okolicznościowych miejsc. Na dachu jest to zdecydowaliśmy się na płótnie w stanie złożyć w rekordowym czasie.

Mercedes C Klasa CabrioMercedes C Klasa Cabrio. ostateczna 2015. Mogliśmy zobaczyć go na żywo na Frankfurt Motor Show we wrześniu 2015 roku będzie pochodzić bezpośrednio konkurować z Audi A5 Cabrio i BMW 4 Series Convertible. Miękki dach i nadwozie dwudrzwiowe. Kilka zmian estetycznie mówiąc o wersji zamkniętej. Miotający, możliwe jest, aby zamontować ten sam, który wyposaża swoje rodzeństwo sedan, w tym twin-turbo 4.0 V8 480 KM modelu AMG. Na rynku europejskim będzie również warianty wysokoprężne.

Mercedes Klasa EFinał Mercedes E-Class 2015. Wśród klas C i S oraz zbieranie ich bardzo dużo. Salonik przyjmuje strukturę modułową dostosowaną do wymogów Klasy E. Jego nowy HAMULCE prześwit i zalety tej architektury sztywności i lekkości pozwoli wyższy poziom dynamiki, natomiast zakład klasy E dla wyrafinowania i godnego najwyższego komfortu wszystkim Klasa S, które zostaną wykorzystane również udać się jeszcze kilka kroków dotyczących bezpieczeństwa biernego i czynnego.