Nowe Audi A9, A7 duża w 2016

Nowe Audi A9, A7 duża w 2016

wielki Technical Reference Audi na najbliższe lata będzie Nowa generacja Q7. Ten luksusowy SUV będzie wielki walcówka laboratorium w której podpisanie czterema pierścieniami pokazać cały swój potencjał w zakresie bezpieczeństwo i Jazda asystentów. nowy A8 posiądą prawie wszystkie z tych systemów, jak i wielkich kolejnych zaskakujących innowacji Audi: the niepublikowane A9.

Mylili kto pomyślał nowy A8 Byłby to najwyższy wyraz sedan według luksusu Audi. Cóż, z nowy A9 i zgodnie z informacją, że ma autostradę, firma Ingolstadt nie tylko chce oferować ekskluzywny produkt, ale również z wielu barwniki sportowe.

Zgodnie z rysunkiem, który towarzyszy ten artykuł, przód nowy A9 przyjąć Nowy singiel rama grill, technologia oświetlenia reflektorów Matryca LED oraz kontur wiele barwników coupé którego powierzchnia tylna przypomina nam o aktualnej A7 Sportback. Dlatego możemy uznać A9 przyszłość A7 jak duże? Bo do pewnego stopnia tak.

Jeśli nowa generacja A8 Będzie to wielki zakład dla aluminium zarówno podwozia jak i nadwozia pomieszczeniu, A9 również, że korzysta z tego materiału, choć podobnie jak w innych modelach, które zostały przygotowane Audi Inne mieszaniny stosuje się składniki równo Bardzo mocny i lekki.

co do silniki i platformy, Audi a modułowa platforma Volkswagen Grupa MQB wykorzystywane do poprzecznych silników w najbliższych latach, jak najmniej znany MLB dla silników wzdłużnych. W tej najnowszej platformy, wchodzi zarówno przyszłość Q7 jak nowy A8 i A9.