Nowe Renault Mégane IV koniec 2015 roku

Nowe Renault Mégane IV koniec 2015 roku

Eksperymentalny Eolab samochód i niektóre z rozwiązania technologiczne który premierę Laguna ale zmianie i poprawie (zwrotnica cztery koła 4Control, na przykład) tworząc podstawę nowych Nowa generacja Renault Megane, marketing początek którego nie powinno wykraczać poza koniec 2015, zgodnie z informacjami dostępnymi na autostrady.

Strukturalnie, Renault Mégane IV Punktem wyjścia jest Modułowa platforma CMF (Common Module Family) -i już w uży- teczność wspólnie z Nissanem. Jeśli chodzi o design, będziemy wyprzedzeniem nowy Mégane będzie mieszać się na zewnątrz sylwetka wytrzymałości bardziej futurystycznym dla pojazdu 4,30 m oraz o większej szerokości w porównaniu z obecnymi linii i nieco niższej wysokości.

W rozdziale mechanicznym, Mégane będzie nadal oferować najnowsze 'Downsizing' Renault, w którym pracuje, w tym silników benzynowych trzy cylindry niskie przemieszczenie przyjmowanej za podstawę obecnego TCe 0,9 oraz 1,2 i 1,4 TCe ponownego TEC (oba tetracilíndricos). Na górze zakres benzyna Megane IV, nie byłoby wykluczone 1.6 TCe że katapulty francuskiego kompaktowego Beyond 250 KM w coraz żądaną wersję R.S. Dla tych, którzy preferują olej napędowy, technologia dCi będzie także zawierać nowe funkcje, wśród których zaprezentuje nowy Biturbo 1.6 dCi z poziomami mocy między 160 i 200 KM, nie zapominając bloki bardziej „racjonalny” dostępu do dostaw diesla dCi.