Mercedes CLC, następny wspaniały coupe

Mercedes CLC, następny wspaniały coupeMercedes CLC, następny wspaniały coupeMercedes CLC, następny wspaniały coupeMercedes CLC, następny wspaniały coupe

To nie jest planowane lądowanie na rynku do 2017, ale jego projekt został już ostatecznie pobiera. Opracowany na bujnej nowej Klasy C Mercedes CLC ur ładowane z dobrą jakość obrazu, technologia i komfort. I, oczywiście, nie w odpowiedzi na modę.

Jeśli wyobrazić coupe 4 drzwiowe To nie było tak dawno temu kompletnym zaprzeczeniem niemal chimera dzisiaj jednak, Jest już rzeczywistością rynku. pionierem Mercedes CLS Droga otwarty w 2004 roku, a stamtąd, te nowe organy rosną w tempie bardziej nowoczesny i sportowy zdolny eclipsing nawet tradycyjnych wzorów salony. W Niemczech zapewniają one szybko, jak jego sprzedaż przekroczy 400.000 sztuk rocznie, więc nikt nie myśli, aby przegap ciasto.

Jeśli Mercedes zwrócił go od góry, przy czym wyżej wymienione poniżej CLS był Audi, który wygrał przed wyjazdem. Pod udanej ołówkiem Walter de Silva, A5 Sportback był tym, który podbił segment środkowy od 2007 roku Mercedes dlatego nie mógł przejść znacznie dłużej i, podobnie jak jego nowego C klasy, wreszcie potencjał był ogromny. Powiedziane i zrobione.

Mimo, że mamy czekać (nawet przed przybędzie w 2015 roku nowy Mercedes C Coupe 2-drzwiowej a, 2016, C Zamienny) Będzie to pierwszy restyling sedan kiedy wraca do nazwy Mercedes CLC ... który nawet wtedy jest również oczekiwany Rodzina Shooting Brake. Podstawa będzie więc takie same, pochodzące z nowego modułowego Mercedes platformy dla modeli z podłużną silnika (które uwalniane klasie S) wykonana prawie 50% aluminium dla cięte aż do 100 kg w porównaniu do konwencjonalnej architektury.

Nieoznakowane a więc technicznie teraz bardziej „mały” Mercedes CLA (W oparciu o klasy A), ten mini CLS mierzona 4,70 m długości i choć to straci niektóre z powrotem do C-klasy, również będzie dodać 20 litrów bagażnika (500 ogółem) i, przede wszystkim, dużo technologii. stereoskopowy aparat, wtedy wszczepione w niemal całej gamie Mercedesa, będzie nadal rozwijać funkcje pomocy podczas Integral technologia LED To będzie mądrzejszy i pracować i projekty rzeczywistość rozszerzona.

Mechanicznie, Mercedes CLC odbierać zmiany premiera, aw tym 2015 następnej klasy E. jedna będzie Nowy silnik 6-cylindrowy, już nie w trybie online i V, które umożliwiają świadczenie marka Modułowa konstrukcja podzielić się z komponentów mechanicznych cylindrów 4, a nawet 3 cylindry montowane tylko w tym przypadku mniejszy Mercedes. Zakres jest zakończona z Plug-in hybrid, które łączą silnik benzynowy z 245 konnym silnikiem elektrycznym o mocy 85 kW, aby osiągnąć Czysty zakres elektryczny 30 km.

Lżejsze, sztywniejsze i zwinny, nowy CLC obiecuje również maksymalny komfort. Jako nowej klasy C, to zamontować Nowa bardziej bezpośredni układ kierowniczy, wyrafinowana przednia oś 4 ramiona iw górę zawiesinę powietrze z regulacją poziomu, w stanie dostosować swoją odpowiedź „Comfort” na „Sport”. 9G automatyczna zmiana-Tronic, 9 własnej prędkości, zostaną wprowadzone stopniowo w całym zakresie, raz wydany w E350 BlueTEC.

Walka w segmencie z pewnością serwowane jest, bo nie tylko nie stoi nowy Mercedes CLC Audi A5 Sportback i który, nawiasem mówiąc, również nowość w 2016 roku z nowej bazy będzie A4. BMW Gran Coupe 4 Series i przyszłość Jaguar XE, VW Passat CC a nawet hipotetyczne mini Porsche Panamera również proszą wejść do ringu. Wkrótce dzwonkiem.