Audi Q1, pierwszy z Qlase

Audi Q1, a drugie przyjście QAudi Q1, a drugie przyjście QAudi Q1, a drugie przyjście QAudi Q1, a drugie przyjście Q

wiele samochody, jako SUV. Audi już zapowiedział jego zasięg wzrośnie stąd 2020 do oferty 60 SUV między modelami i wersjami. zdecydowanie, SUV Mają dużo na wadze w Audi, Jest to wariant w ustalonych segmentach. Najnowsze koncepcje przedstawione przez salon Audi nawet oni przewidzieć wariant SUV sportów TT, ale to będzie kolejny bez precedensu Q1 którzy wykonują najpierw w 2016, Q filozofia na ulicach w formacie urbanita.

W ciągu tych lat sukcesów i proliferacji SUV, mniejsze modele mają również zagłębił rynku. producenci generalist Nissan a głowica Juke dokonały dobry użytek z holownika i między producenci premii, tylko BMW markowe mini Countryman i weszły do ​​bitwy.

ale Audi On pracuje już nad czym będzie wersja SUV A1. Obsługiwana w skróconej wersji kompaktowa platforma MQB, długość jest ustalona na poziomie 4.15 m (A1 Sportback 3,97 m), w ciągu pół takiego miejski SUV. Korzystanie z tej platformy pozwoli rozwiązania techniczne widzieliśmy w A3, z części mechanicznych i urządzeń jeszcze bardziej nowoczesne niż w Q3, część wcześniejszego pokolenia.

Bez względu na to, jak dynamicznie zapewnia SUV, przestronności jest również argument takich samochodów. Q1 będzie oferować większą rodziny i Tourer szacunek pojemności A1 z 3 i 5, drzwi. Zasilanie mechaniczny będzie dostosować do charakterystyki Q1. zarówno benzyna i diesel, zostanie ustalona minimalna 100 KM. na blokach 1,6 TDI i 1,4 TSI Cały asortyment jest przegubowy. powyżej SQ1 również reprezentować sportowego, który zrzeka ma takich pojazdów. Napęd na cztery koła ani też nie jest dużo mniej kluczem do sukcesu SUV, ale jako samochód koncepcyjny ze swoistych właściwości do jazdy po nierównym terenie, nie mogło zabraknąć Audi.

Drugi Q

Audi ma już doskonale zorganizowany jej przyszły zakres Q. Pierwszy news już wiedzieć: Druga generacja Q7 przybędzie jeszcze w tym roku. Podkreśla przede wszystkim oszczędność na wadze, aby przejść wykładniczo w wydajności. Odgrywa ona w przyszłym roku odnowienie Q5. Przez cały ten 2015, powinniśmy zobaczyć jakąś koncepcję życia, który sugeruje, że ostateczny model. Nie odrzucić wariant coupe. W tym czasie uważano, aby zadzwonić Q4, nazwa zarejestrowana przez Alfa Romeo i ostatecznie nie przyniosły do Audi prawo z niego korzystać. 2017 Będzie to płodny roku Q w Audi. Oczekuje się, Druga generacja Q3, Model obecnie produkowane w Hiszpanii. Będziemy również zobaczyć dwa modele wcześniej niepublikowane arroparían poniżej i powyżej Q7. Q6 Byłby to wariant więcej sport, rywalką BMW X6 i nowego Mercedesa GLE Coupe. I aż przyjdzie rywalizować Q8 SUV wspanialszy rynek. To będzie również model wybrany przez Audi dla pierwszy elektryczny model dużej autonomii: Zgodnie z młyna plotka będzie 500 km. Jeśli żadna przekonać się, w 2018 widzimy P sportowy wszystkim QTT. Jako jego inicjały wskazują, że będzie to wariant opracowany z TT, więc dynamiczny projekt uczyniłoby go SUV spektakularne.