VIDEO: To jest nowy SUV Seat Arona

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia nowej siedziby Arona, kliknij na ten link

Frankfurt Motor Show, który jest wyświetlany w edycji 2017 więcej niż 75 nowego samochodu (link musisz zobaczyć je wszystkie), ma oczywiście także handlowy zwolnienie jednego z modeli, które możemy oczekiwać w tym roku: Nowy Seat Arona. Druga marka SUV, po uruchomieniu kompaktowej Ateca, a zamówienia wsparcia i rozpocznie dostarczanie pierwszych jednostek w pierwszym tygodniu września. W tym linku można wszystko począwszy od cen dla Hiszpanii.

produkowane wyłącznie w fabryce Martorell, Arona Jest to trzecia wersja Seat w 2017 roku po przybyciu nowego Leona i Ibiza. 2018 marka i zapowiada nadejścia Nowy większy SUV z maksymalnie 7 miejsc od tego momentu nazwa nie jest znana. Że tak, konkurencja będzie głosować i może być tylko jeden z nich: Alboran Aranda, Avila i Tarraco.

Seat AronaAle wracając do Seat Arona, które można spotkać i wszystkie klucze w filmie, który kieruje ten artykuł. SUV, który urodził się jako nowy rekord rywal do sprzedaży kategorię (Renault Captur, Peugeot 2008 Nissan Juke...), skorzystać z nowej platformie MQB A0 wydała piątą generację Ibizy. Z 4,13 metrów Jest dobrze umieszczony jako jeden z najbardziej przestronnych i znośny modeli segmentu.

Mechanicznie, siedziba Arona trafi na rynek z trzema wariantami benzynowych i dwóch wysokoprężnych. Wśród pierwszych opisywany 3 cylindrów 1,0 TSI wersje 95 do 115 KM moc i wyższy 1.5 EcoTSI 4 cylindra z cylindra układu odłączenie 150 KM. Zasilanie Olej napędowy składa się z pojedynczego silnika 1,6 TDI 95 do 115 KM. Pod koniec 2018 roku będzie on dołączyć do gamy również silnik 1.0 TGI 90 KM zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG).

Więcej informacji i zdjęć | Seat Arona