Tworzyć sztukę z wydechu sportowego? Jaguar już działa (wideo)

Jaguar F-Type SVR tworzy dzieła z ich ucieczekJaguar F-Type SVR tworzy dzieła z ich ucieczekJaguar F-Type SVR tworzy dzieła z ich ucieczekJaguar F-Type SVR tworzy dzieła z ich ucieczek

Jaguar jest jedną z tych marek, które jesteśmy przyzwyczajeni do ciekawych filmów, albo przez ich reklamy, za jego „Piques” z innymi markami lub pokaz umiejętności swoich samochodach z działaniami ciekawskich. Ten film jest w ostatniej sekcji. Można tworzyć sztukę z ucieczką Jaguar F-Type?

marka angielski wydaje się zadać pytanie: kto chce być płótna i pędzla artysty, kiedy można tworzyć sztukę o ucieczce Jaguar F-Type? Brytyjczycy udało, za pomocą kilku inżynierów, uzyskać ciekawy formacje piaskowe tylko z wydajność wyczerpuje jego Sportowy.

Film jest po prostu Wykazanie, co powoduje różne częstotliwości dźwięku, możliwość tworzenia struktur ciekawych zależności od tego, czy dźwięk jest bardziej nasilone lub ostre. System, który rozdziela siły (i dźwięk) ucieczkę na wielu platformach, piasek układa się je przybiera różne formy, jak przyspiesza samochód.

Bohaterem filmu jest SVR Jaguar F-Type, wersja angielskiego sportu, który ma silnik 5,0-litrowy silnik V8 i 575 KM.

Możesz być także zainteresowany:

Jaguar F-Type 2018, nowy silnik benzynowy

Jaguar E-Pace: Guinness World Record dla "pętli" boczny

samochody MOMA, Jaguar E-Type Fiat 500