VIDEO: BMW X7 więc jest to koncepcja, SUV przybyciu w 2018 roku

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia BMW X7 Concept

Wiedzieliśmy już od pewnego czasu, że BMW planuje poszerzyć swoją gamę SUV. X1, X3, X4, X5 i X6 oni dają wiele sukcesów, a przygotowania do następnych miesięcy do dwóch nowe wydania. Jeden, X2 SUV kompaktowy sportowy charakter w ciągu kilku tygodni zaczniemy wiedzieć. oraz inny, większy SUV i luksusowa marka będzie pozycjonować nad imponującej X5 i X6. Cóż, ten drugi model jest już praktycznie znać.

I to jest to, że chociaż nadal przedstawiany jako samochód koncepcyjny, BMW już nauczył nas bardzo realne przybliżenie co będzie następnym X7. I tak, w ten sam Frankfurt Motor Show marka potwierdziła, że ​​dotrzeć do rynek w przyszłym roku, w 2018. Maksymalna konstrukcja i technologia będzie podstawą dla nowego SUV, który ma stać się Nowa, ekskluzywna odniesienia producent.

BMW X7Do tej pory, to BMW X7 Pierwsza koncepcja odsłonięty, i można już zobaczyć w filmie, który kieruje ten artykuł, będziemy przekazywać i wiele z najbardziej zaawansowanych technologii marki. z Drugie nazwisko IPerformance, Ten nowy SUV liści i oczyścić swoje konfiguracja hybrydowy, Łącząc silnik benzynowy TwinPower Turbo z silnikiem elektrycznym i zaawansowanych akumulatorów.

BMW zapewnia również, że X7 zaoferować doświadczenie jazdy i niezrównany komfort. Pojęcie i ma trzy rzędy siedzeń, jakości materiałów i ogromnym szklanym dachem oferują doskonałą widoczność. Dla oprzyrządowania można również zaobserwować ogromny ekran o 31.24 cm która rozciąga się na kolejne sito i biegnie na desce rozdzielczej. Ale to wszystko jest bez wątpienia najlepiej widoczne bezpośrednio w filmie. Ciesz się!

Więcej informacji | BMW Concept X7