Dacia Duster 2018: wszystkie klawisze nowego SUV (wideo i zdjęcia)

Dacia Duster 2018: najlepsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018: najlepsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018: najlepsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018: najlepsze zdjęcia nowego SUV

druga generacja Dacia Duster SUV to jest rzeczywistość. Nowa wersja jednego z todocaminos niskich kosztach Europejski odniesienia wydała wszystko na zewnątrz w Frankfurt Motor Show 2017. Chociaż pozornie kosmetyczne zmiany na zewnątrz nie są rewolucyjne, jeśli możemy zapewnić, że Dacia Duster 2018 Przedstawia on wiele nowych funkcji, w wielu aspektach. Sprawdzamy.

Dacia Duster 2018 jest prawdziwym Duster

Dacia Duster projekt 2018 Jest to ewolucja modelu, który stał się tak popularny wśród ogółu społeczeństwa. Według zastrzeżenia od samej marki Dacia, "wszystko widoczne dla ludzkiego oka zmian, a co nie jest widoczne, tylko utrzymuje najlepszy", W rzeczywistości, wymiary zewnętrzne Pozostają -4,3 m długości i szerokości 1,80 m-, podczas gdy objętość ładowności do bagażnika w zależności od wybranej wersji: jeśli 4x2, Duster zapewnia pojemność 445 litrów, a jeśli jest to 4x4, wielkość obciążenia zmniejsza się nieznacznie do 376 litrów.

Dacia Duster 2018W kategoriach waga i według wstępnych doniesień, Nowa Dacia Duster 2018 Waży około 15 kg więcej, a wszystko z powodu zwiększonego wkładu elementów wyposażenia i wyższej proporcji arkusza poza szkodą powierzchni szkła.

Dacia Duster 2018: wygląd zewnętrzny o szczegóły

przednia powierzchnia Dacia Duster od 2018 zyskuje jeszcze więcej osobowości, Dzięki najbardziej obszernych form maską. Ta trwałość i wytrzymałość są wzmocnione poprzez zderzak oraz kroki bardziej upakowane kół i nadwozia ochraniacze przechodzące zysk jeszcze bardziej wyeksponowany. Reflektory są nowe rachunek i są umieszczone w znacznie bardziej widoczne w rogach, a projekty obręcze -Teraz są również nowe, jak wielką nowością, można również wybrać jedną z 17 cali średnica-.

Dacia Duster 2018: Nowa konfiguracja wnętrza

wewnątrz Dacia Duster 2018 Jest to jeden z zmienia większość elementów, z Nowa kontrola konfiguracja i, przede wszystkim, nowe materiały wykorzystane do aby zwiększyć poczucie postrzeganej jakości. Jednym z filmy załączonym do niniejszego artykułu, można zobaczyć na własne oczy, jak wnętrze jest teraz ustawiony.

Dacia Duster 2018Volante, aeratory, zasobniki, Najlepsze overstuffed siedzenia i ergonomia... Wszystkie te elementy są nowe i wyższej jakości, wszystko przy zachowaniu niskich kosztów produkcji (powiedzmy z Dacji).

Dacia Duster 2018: Silniki

Od strukturalnie i technicznego punktu widzenia, Dacia Duster 2018 nadal utrzymuje centralną kontrolę Nissan Qashqai i transmisja Nissan Murano (W wersji 4x4).

w Oferta silników wysokoprężnych, Zostały one potwierdzone dla Dacia Duster 2018 wersje 1,5 dCi, 90 i 110 KM, podczas gdy w warianty benzyna istnieć 1.2 TCE 125 KM i 110 KM 1,6 SCe (Na ten ostatni można również wybrać benzynę bi-paliwową oraz wersję LPG skroplonego gazu naftowego).

Możesz być także zainteresowany

Skoda rozpocznie nowy rywal samochodów Dacia jako niski koszt

Dacia Sandero, od mniej niż 7000 euro