Drivies: aplikacja lepiej jeżdżą i zapisać na ubezpieczenia

Drivies, aplikacja poprawić swoją jazdę i zapisać na ubezpieczeniaDrivies, aplikacja poprawić swoją jazdę i zapisać na ubezpieczeniaDrivies, aplikacja poprawić swoją jazdę i zapisać na ubezpieczeniaDrivies, aplikacja poprawić swoją jazdę i zapisać na ubezpieczenia

Dostępne tworzą teraz wolny dla iOS i Android telefonów komórkowych, Drivies (Http://www.driviesapp.com/) to nowa aplikacja opracowany przez Telefónicę I + D pomóc lepsze prowadzenie każdego typu użytkownika, oprócz oferując niezwykłe zniżki na ubezpieczenie samochodu. Tylko pobierając aplikację (można to zrobić zupełnie za darmo tutaj), będziesz mierzyć i analizować swoje podróże samochodowe aby zmienić złe nawyki za kierownicą w poszukiwaniu bezpieczniejszego i bardziej ekonomicznej jazdy.

W ten sposób osiągnąć, że poprawa jazdy Drivies wykorzystuje czujniki do pomiaru wszystkich telefonów Informacja Telefon jazdy. Automatycznie, aplikacja jest w stanie wykryć początek i koniec podróży dla ustalić, czy nadmierna prędkość, przyspieszenie i hamowanie bardziej stromy niż to jest konieczne lub nie, na przykład Komórka manipulacja gdy jest on jazdy. Jednocześnie, Drivies Oferuje on takie ciekawe statystyki jako kierowca Szacunki średniego zużycia paliwa, Czarne lub potencjalne obszary wymagające poprawy w każdy sposób punkty. Analizuje również długości, trasa i przebytą odległość.

Pobierz i Drivies Android lub iOS

ale Drivies nie tylko pomaga jeździć lepiej. To pomysłowe zastosowanie ma inną ważną funkcję: nagradzanie dobrych kierowców znaczne oszczędności na ubezpieczenia Twój samochód. W ten sposób, użytkownik gromadzić punkty w każdą stronę wykonać zgodnie z ich dobrych nawyków jazdy, który później można wymieniać na korzyści, takich jak zniżki do 50 euro do zakupu ubezpieczenia przez samą aplikację. Dziś średnia premia osiągnięte przez użytkowników, którzy korzystali Drivies w ostatnich tygodniach jest około 37 euro.

Dlatego też, oprócz przyczyniania się do bezpieczny i skuteczny jazdy, Drivies Ułatwia Dostęp do cen ubezpieczeń uczciwsze, nie jest już oparte na średnich statystycznych pod względem wieku, płci, wieku itp, ale przede wszystkim na danych rzeczywistych jazdy. Aplikacja jest w stanie już dzisiaj Porównaj ceny ponad 20 firm ubezpieczeniowych, oferując najlepszą cenę dla użytkownika i rabaty dla dobrej jazdy.

DriviesŚwiadomość bezpieczeństwa ruchu drogowego jest również fakt Drivies. Od momentu wprowadzenia na rynek w lipcu 2015 roku, 60.000 sterowniki zainstalowane: 53 procent za pomocą iPhone i 47 procent Androida. Według danych, nie mniej niż 57 procent użytkowników udało się poprawić swoją jazdę po kilku tygodniach stosowania. Poprawa ta jest sprawdzana w redukcji incydentów po drodze, czy to, co jest znane jako „anty-Drivies”: średnio na każde 10 przejechanych kilometrów 10 incydentów, z których 3 są związane z nadmierną prędkością odnotowano, 3 nagle jazdy i 4 uciążliwe.

W skrócie, z zastosowaniem nowych Drivies można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące statystyk drogowych, zalecenia dla bezpieczniejszej i bardziej ekonomicznej jazdy i lepsze ceny na ubezpieczenie samochodu. A wszystko z Technologia 100% Made in Spain że szanuje prywatność użytkowników: Dane wyciągnięte z jazdy to tylko kierowca i dzielić tylko z ubezpieczycielami, gdy skierowany zawsze, aby zapytać o ceny i uzyskać zniżki na polityce. Jeśli pokażesz, że jedziesz lepiej, można uzyskać lepsze rabaty.