Kaza żywo Alert: radar ostatnie ostrzeżenie jest SmartWatch

Kaza żywo Alert: radar ostatnie ostrzeżenie jest SmartWatch

Jest to Budzik w kształcie społeczność. Kaza żywo Alert Wiąże się to w czasie rzeczywistym do społeczności on-line poprzez ich odpowiedniej aplikacji mobilnych, która pozwala otrzymać wskazówki od innych członków społeczności. Widziany w tym żadnej z radarów m.in. Pegasus, zamaskowany mobilne radary, a nawet kontroli policyjnych. To wypełnienie bazy danych, która jest standardowo wyposażony w zegar. Jako kierowca zbliża się do jednego z tych kontroli będzie emitować wibracje częściej ostrzegają.

Wyświetlacz OLED ma SmartWatch i silikonową taśmę, powodując w sposób prosty, wygodny i dyskretne urządzenie. Ponadto, Jest częścią upoważniony przez Generalną Dyrekcję urządzeń ostrzegawczych ruchu.

Ich funkcje nie są ograniczone do ostrzegania przed radarem: związanego z innej aplikacji mobilnej, tym razem „fitness”, pozwala użytkownikowi monitorować spożycie kalorii, dystansu lub podjęte w danym przedziale czasowym. Również, gdy śpimy, możliwe jest jakość nagrywania, czas i inne czynniki snu, i pamięta połączeń przychodzących i alarmów.

Możesz być także zainteresowany

Najlepsza aplikacja z urządzeń ostrzegawczych radar dla telefonów komórkowych

Detektory, alarmy i inhibitory radarowe, jakie różnice istnieją?

W przyszłości można rozmawiać z Twoim Volvo z SmartWatch

Głównymi SmartWatches które kontrolują samochód

Najlepsze technologie motoryzacyjne na CES 2017 widoków