Tesla Tryb Insane, szaleństwo

Tesla Tryb Insane, szaleństwoTesla Tryb Insane, szaleństwoTesla Tryb Insane, szaleństwoTesla Tryb Insane, szaleństwo

W tej chwili jest ona dostępna tylko w Tesla Model S P85D, najbardziej rozbudowana wersja tego sedan elektryczny. Aby znaleźć tę opcję jazdy jest konieczne, aby zanurzyć swoje menu centrum typu tablet konsola, oprócz danych przeglądarki, System audio, przeładunek, itd., Możesz być zmodyfikowane parametry nieograniczone. Niektóre z nich są tak ciekawe i rzadkie, jak uruchomić samochód automatycznie lub nie, aby zwolnić hamulec. Inne, bardziej konwencjonalne, wpływające na funkcje komfort, tak, że lusterka są składane przez zamknięcie drzwi, natężenie światła otoczenia lub eksploatacji pokosu. również Można skonfigurować aspektów związanych z prowadzeniem pojazdu, Twardość rodzaj zawieszenia, stopień wspomagania kierownicy, intensywność hamowania regeneracyjnego, kontroli trakcji ...

Tesla Tryb Insane

A wśród nich ciekawy "Tryb Insane" że zmodyfikować elektronikę, aby zmaksymalizować akumulatory energii oraz silniki elektryczne zapewniają pełną moc w najsilniejszym z możliwych sposobów. "sztuczka" że jest urzekający wielu ich właścicieli, i, nawiasem mówiąc, są napełniania filmów demonstracyjnych internetowy "dzielność" które można osiągnąć za pomocą prawie 1,2 g przyspieszenie masz doświadczenie w swojej kabinie podczas przyspieszania od 0 do 100 km / h, pomiar wykonywania w 3,2 sekundy.

Przypomnijmy, że Tesla Model S P85D Jest to wariant tego prestacional luksusowy model elektryczny że w tym przypadku, Posiada dwa silniki, jeden dla każdej osi, w celu zapewnienia AWD i dodanie niebagatelne figurę 700 KM moc. Przednia Silnik elektryczny dostarcza 224 KM, i z tyłu osiąga 474 KM. pojemność 85 kWh dzięki ich baterii, autonomię ponad 400 km. Prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km / h.