Opony z chowanych kołków

Opony z chowanych kołków

Kilka lat temu otrzymaliśmy informację prasową Q opony, z ilustracjami opona może mieć, jak koty, ich ukryte pazury. gwoździe stalowe tylko pojawiły jeśli komora pomocnicza powietrza wewnątrz obudowy opona wykonana im wychodzić. W tym czasie będziemy mieli doskonałość par zimowych opon. Już nie istnieje lub stronie q-pull ... jasne jest, że udało się dokonać skoku i sprzedawać na pomysł, aby marka opon, które desarrollase.

Nokian, elita opony zimowe

Danej marki wydaje się być Nokian, znany producent opon zimowych. Nokian nie odważył się umieścić swoje nazwisko na pomysł i uruchomić wideo na Youtube. Nokian jest nie byle marki można przypisać Opony zimowe ojcostwo a samochody są legion koła Jazda tej marki w krajach skandynawskich. Cena? Kiedy? Są to pytania, które musimy zrobić, jak widzimy przedstawiciela marki.

Pojawiające paznokcie: możliwe

wykonalne technicznie możliwe do produkcji opon z wysuwanymi kolcami, więc odsłaniając wideo. Jeśli działa zobaczymy bardzo szybko. Tak szybko, jak w przyszłym roku, ponieważ wątpię, że marki uczestniczące w rajdzie Monte Carlo nie wzdychać do opon takich jak te, zdolne do pracy na sucho w wodzie, a kiedy wznosi się do góry długości i śniegu pojawiają a opona staje się lód. To jest po prostu warunki asfaltu dokonał wielu odcinków mitycznego Montecarlo.

Dla niektórych konsumentów bezpiecznymi Paznokcie ma swoje zalety. Nie dla wszystkich, ale dla tych, którzy są z surowych warunkach zimowych. nie na tyle mocno, aby toczyć z opony z kolcami (we Francji, jej przepisy regulujące obiegowe, gdzie i kiedy mogą być one stosowane w Hiszpanii nie ma sensu), ale w tych opon zimowych czasami daleki.

grab lód bardziej jeśli jest to bardzo, bardzo zimno

I paznokcie są przydatne nie tylko gdy jest bardzo zimno, ale nieco poniżej zera w lodzie przesuwne więcej. Że woda jest bardzo specyficzna i, w ten sam sposób, że chłodzi i kurczy niezamrożona podobnie jak inne materiały, ale rozszerza się i tak floty, gdy jest naprawdę zimno, mniej niż 20 stopni poniżej zera, uchwyty lodu dużo, dużo więcej niż zero stopni. Myślę, że igrzyska olimpijskie w Soczi i śliskie "wysokie temperatury" Zostały one jawne dla wszystkich, aby to sprawdzić.