CES w Las Vegas Technology 2016 przyszłe samochody

CES w Las Vegas Technology 2016 przyszłe samochody

W sali technologia i innowacja CES 2016 w Las Vegas pojawi 115 przedsiębiorstw w sektorze, Łącznie 9 z głównym producenci samochodów (Audi, BMW, Chrysler, GM, Ford, Hyundai, Mercedes, Toyota i Volkswagen), z których wszystkie zajmują 25 procent więcej przestrzeni wystawowej.

Ponadto, dla CES 2016 w Las Vegas To wydarzenie już zarezerwowane niektóre z nowy z technologia ważniejsze również włączyć do samochody w najbliższych latach. To właśnie na targach CES w Las Vegas, gdzie ujrzą światło i najnowsze technologie zostaną zaprezentowane publicznie w połączonych samochodów, inteligentny, elektrycznego i dla nich autonomicznego i rozwój systemów parking, anticolisión, z hamowanie awaryjne, księżyce i okna, które stają się ekrany gestowych układy sterowania itd Z drugiej strony, tegoroczna adres keynote zostaną zarezerwowane dla firmy w branży, w tym przypadku Volkswagen i CEO Herbert Diess.

Niektóre z firm uczestniczących w CES 2016 w Las Vegas Już wyprzedza pewne wskazówki dotyczące zmian przyjmować tego sprawiedliwego technology i innowacja samochód. więc BMW potwierdziła, że ​​w Las Vegas będzie i8 Spyder oraz prezentacja jego nowego systemu sterowania AirTouch gestural BMW, natomiast Audi, który obecnie wynosi sześć kolejnych występów, ogłosił na konferencji prasowej, aby zaprezentować swoje systemy audio-informacyjne Audi Podłącz i nowa koncepcja samochodu. Tymczasem Volkswagen opowiada się za nową samochód elektryczny (Również Opel) i Nowy cyfrowy Skrzynka sterownicza dla Volkswagen Golf. Delphi Tymczasem wraca do walki z ewolucją zautomatyzowanych samochodu podczas kontynentalny On już ujawniła, że ​​CES będą mogli zobaczyć swój rozwój nowych księżyców inteligentnego szkła dla samochodu. Z drugiej strony, technologiczne jeżyna również postawić na to CES samochodem. Ponadto, Rinspeed Potwierdziło się to także obecność etos samochodowe hybrid engine wprowadzenie systemu autonomiczny napędowy. Wreszcie, CES 2016 w Las Vegas Jest to miejsce, gdzie można dowiedzieć się więcej o sojuszu z Google i Ford rozwijać autonomiczne samochody i reakcji ze strony innych producentów, takich jak Toyota.

Możesz być także zainteresowany

- Jak samochody hybrydowe Pracuj

- Autonomiczne samochody mogą już testy w Hiszpanii

- Darmowe aplikacje, aby zaoszczędzić pieniądze z samochodu