Toyota dołącza Mazdę zrewolucjonizować samochód elektryczny

Toyota Mazda ubrania, aby wspólnie rozwijać rodzinę pojazdów elektrycznychToyota Mazda ubrania, aby wspólnie rozwijać rodzinę pojazdów elektrycznychToyota Mazda ubrania, aby wspólnie rozwijać rodzinę pojazdów elektrycznychToyota Mazda ubrania, aby wspólnie rozwijać rodzinę pojazdów elektrycznych

Uwaga bo gigant Toyota zmieniła kurs i ma poważnie do samochodu elektrycznego. Prawie rok temu ogłosił utworzenie "uruchomienie" z partnerami z jego zwykłej kuli (Toyota Industries, Denso i Aisin) badanie samochód elektryczny. Teraz projekt wkracza w nowy wymiar współpracy z Denso i Mazda (który niedawno podpisał umowę o współpracy technicznej) w ramach joint venture, która zmierza i zapewnienie skutecznych procesów rozwojowych i przełożenia istniejących fabryk w tworzeniu atrakcyjny elektryczna, z minicars do samochodów osobowych, SUV i 4x4.

Toyota, Mazda i Denso tworzą joint venture dla rozwoju pojazdów elektrycznych

Toyota przyczyni 90 procent udziałów w joint venture, która będzie rozwijać "Podstawowe technologie konstrukcyjne dla pojazdów elektrycznych, Są obejmujących szeroki zakres segmentów i typów pojazdów"Mówi oficjalne oświadczenie.

Pod nazwą EV CA. Duch Co., nowa firma musi zapewnić szybką reakcję na najnowsze trendy rynkowe, zdają się koncentrować na pojeździe elektrycznym. Jeśli Toyota przyniesie swoją platformę tnga (na którym rozwinęły Toyota C-HR i Toyota Prius), Denso dostarczenie technologii elektronicznych i rozwijanie wiedzy Mazda komputera i planowania produktu.

Toyota CH-R, na platformie tnga Toyota

Toyota elektryczny Pragmatyzm

Toyota już ogłoszone rozpoczęcie jego samochodu elektrycznego, format samochód miejski, stosować wyłącznie w której zalety czysto elektrycznego samochodu byłoby przesunięcie inne słabości. Pamiętaj, że Toyota ma całkowitą planu od paliw kopalnych 2050.

Teraz, poza wszelkie doniesienia wskazują na trudności i wiele niejasnych punktów, że mobilność jest konwertowana na energię elektryczną we wszystkich segmentach i na różnych rynkach na całym świecie, Toyota zdecydowała się nadążyć w samochodzie elektrycznym. Ostatecznym celem jest, zgodnie z prasy, "tworzenie atrakcyjnych pojazdów elektrycznych z unikalnych tożsamości każdej marki i zapobiec pojazd elektryczny staje się "towar"" (czyli proste towary ogólne).

Wspólny projekt z Toyota, Mazda i Denso wydaje się być poważny, gdy Komisja ma zbadać cechy i funkcje określają optymalną elektryczny pojazd, jego poszczególnych składników, montaż w pojeździe i walidacji różnych typów pojazdów są poczęte.

Podczas gdy środki przeznaczone na badania trzech firm będzie równe części, środki przewidziane przez Toyota giganta to jasno wynika, że ​​rządzi grzęda. Umieszczenie firmę jest z centralnej struktury Toyota, zapewniają dostarczenie go z zwinność i niedołączonymi decyzji.

¿Sponsoring japońskiego przemysłu?

Do wczoraj Toyota był przekonany, że jego samochody hybrydowe były panaceum na mobilności prąd i krótkoterminowego. Oni nadal utrzymują, że długoterminowe zostaną objęte -funcionando także wodór ogniwa paliwowego jako hybryda obecnej Toyota Mirai. Elektrycznej kończy wachlarz produktów przejścia na emisję CO2 mobilność.

Toyota Mirai, hybrydowe ogniwa paliwowe i wodór silnik elektryczny

Czas pokaże, czy ten manewr jest Toyota pomóc małej firmy jak Mazda, aby utrzymać na rynku kolejowego, jak również związane z Suzuki w technologii (nie jest możliwe do przeprowadzenia takiej niepewności w mobilności wszystkich istniejących technologii, gdy niektóre kostką).