Kontroluje dźwięk spalin pochodzących z samochodu z przyciskiem

Kontroluje dźwięk spalin pochodzących z samochodu z przyciskiem

Akrapovic Jest odpowiedzialny za tworzenie akcesoriów, które dają bardziej sportowych modeli z wysokimi aspiracjami i są włączone jako standard w niektórych supersamochodów wyczynowych.

Jest to marka znana z układy wydechowe oraz nowy dodatek, który przyniesie do obrotu jest związana z tym. To się nazywa Dźwięk Akrapovic i to jest urządzenie zdolne do zmiany dźwięku wychodzącego z naszego spalin samochodowych. Zestaw wykorzystuje bezprzewodowy kontroler, który może być umieszczony wewnątrz przedziału pasażerskiego lub można nosić w kieszeni, jak gdyby był to breloczek. Naciśnięcie tego polecenia, możemy sprawić, że dźwięk generowany przez samochód jest mniej lub bardziej sportowy, bardziej lub mniej hałaśliwe, co niektórzy twierdzą. W ten sposób, Można zmniejszyć hałas dochodzący z supersamochodów, które często nieprzyjemne, niesmaczne lub że jest to zabronione, zgodnie z ustawą lub miejsce pójdziesz. To urządzenie działa bezpośrednio na siłownikach, które zajmują otwierać i zamykać mniej więcej zaworów systemu ekstrakcji gazem, modyfikowanie jego drogę przepływu na zewnątrz, a tym samym wynikające dźwięku.

Akrapovic stworzył również aplikację mobilną, z której można działać na tym urządzeniu.

Akrapovic dźwięku wyśle ​​w kwiecień 2015, ale teraz jest ona dostępna tylko w spalinach tytanu Slip-On Line marka opracowała dla Lamborghini Aventador. Miesiąc później wersja zostanie uruchomiona dla motocykli dostępnych dla Harley-Davidson Touring i wszystkie modele Dyna.