Pomyśl niebieski, Volkswagen skuteczną strategię

Volkswagen Pomyśl Niebieski, najbardziej wydajny i zrównoważonej mobilnościVolkswagen Pomyśl Niebieski, najbardziej wydajny i zrównoważonej mobilnościVolkswagen Pomyśl Niebieski, najbardziej wydajny i zrównoważonej mobilnościVolkswagen Pomyśl Niebieski, najbardziej wydajny i zrównoważonej mobilności

Volkswagen, w giganta samochodowego, do której należy, jest jednym z producentów, którzy są bardziej zaangażowani w zrównoważona mobilność i wydajny. Jego strategia i filozofia zwana myśleć Niebieski jest jego baza i zobowiązanie do bardziej przyjazne dla środowiska przyszłość.

znak Volkswagen Jest to jeden z producentów giganta auto do bardziej zaangażowani w poszukiwanie należy maksymalna wydajność. Według oficjalnych szacunków Grupy Volkswagena, od 2014 2018 zostaną zainwestowane wygórowanych figura 56.000 mln euro w fabrykach i coraz bardziej wydajnych samochodów, w słowach Martin Winterkorn, prezes VW Grupa. Cele Europejskiego markami Grupy są ambitne, z 120 g / km CO2 średnio 2015 i zmniejszyć tę kwotę do 95 g / km CO2 w 2020 roku. Aby osiągnąć ten cel, nie zostanie oszczędzony w Badania, rozwój i innowacje, Dzieje się tak pomimo, że "redukcja 1 g / km CO2 stanowi inwestycję około 100 mln euro.

Volkswagen E-Up! elektrycznyNa drodze do osiągnięcia tych celów, strategii myśleć Niebieski To jest klucz do Volkswagena. Powiemy Ci krótko, co to jest.

- redukcja emisji

Ten pierwszy filar strategii myśleć Niebieski Koncentruje się ona na promować i inwestować w technologie i samochody stają się coraz bardziej zrównoważona i efektywna. Nie tylko jest rozwój elektryczne, hybrydowe plug-in hybrid samochodów, benzyna i diesel niskie zużycia paliwa i emisji spalin i gazu ziemnego bi-fuel benzyny i wersje, ale także w realizacji i samej aplikacji wydajne technologie z fabryki które produkują wszystkie te pojazdy, a także źródło energii pochodzi. W rzeczywistości, grupa Volkswagen poszukuje partnerów i stowarzyszonych energia dostarczamy je w stu procentach wolny od emisji (znanych firm energia odnawialna), Z celami w przypadku samochodów elektrycznych jak e-Up i samochodów e-golf są rzeczywiście wolne od emisji CO2 w stu procentach.

- Odszkodowanie i świadomość społeczna

z odszkodowanie i świadomość społeczna, Volkswagen Pomyśl Niebieski ducha Jig chce prosto na ludzi z tego samego zakupu pojazdu. Dzięki kampanii serii „drzewa”, zakup nowego samochodu Volkswagen następuje sadzenie drzew jeden z las Pomyśl Niebieski się w różnych częściach świata (w przypadku Hiszpanii, najbardziej znany znajduje się w Navarra, w sąsiedztwie fabryki znajduje się w tym regionie).

Różne kampanie marketingu i komunikacji, które zwiększają udział w 'warsztaty„Lub grup roboczych jest również jednym z kluczowych elementów w świadomości społecznej ducha myśleć Niebieski. Wieść duża w tym obszarze jest Obchody pierwszej edycji Nagród Think Błękitnych, w którym Volkswagen chce nagradzać i rozpoznać pracę i zasługi inicjatyw i projektów podejmowanych energii odnawialnej i zrównoważonego rozwoju zarówno przez osoby prywatne i przedsiębiorstwa.