AXA Contigo: Wymaga dźwigu ze smartfonu

AXA Contigo: Wymaga dźwigu ze smartfonu

Jeśli masz swój samochód ubezpieczony AXA, Teraz będziesz miał łatwiej, gdy wzywają do pomocy lub złożyć poprzez udział 'App' która właśnie rozpoczęła ubezpieczyciela. jest AXA Contigo, darmowa aplikacja dostępna dla iPhone i Androida można teraz pobrać.

Jego funkcje obejmują aplikację Zgłoszenie roszczenia i pomoc drogowa. W odniesieniu do pierwszego, jeśli cierpią oni żadnej nieszczęście z naszym samochodem, możemy dźwig lub prośba o pomoc z samej aplikacji a co to jest bardziej interesująca, aby ją śledzić. W ten sposób będziemy wiedzieć w szczegółach frekwencji gdy pojazd przybędzie.

Tymczasem AXA Contigo również pozwala osobom w razie wypadku Nasz smparphone: Charakterystyka nagrywanie głosu i pozwala nam dołączyć zdjęcia oprócz wypełniania odpowiednich danych. W dodatku, jeśli jesteś zarejestrowany na swojej stronie internetowej, można sprawdzić jego ewolucję poprzez sieć.

Oprócz tych dwóch usług, AXA Contigo pokazuje, Najbliższe warsztaty, jak również w biurach AXA. Nie brakuje przydatnych informacji, jak punktów usługowych w okolicy: szpitale. stacje benzynowe, apteki i hotele. Korzystanie z GPS pokaże nam najlepszą drogę do nich dotrzeć.

Nasza opinia

Tak dobre, jak ciekawe jest to aplikacja, która znacznie ułatwia pewne procedury, które stoimy jeśli mamy wypadek na drodze. Zdecydowanie, pod warunkiem, że jego działanie jest dobre, to jest przyszłość, która logicznie podążać innych ubezpieczycieli.