Volkswagen i innowacje łączności

Volkswagen i jego przyszłość łącznośćVolkswagen i jego przyszłość łącznośćVolkswagen i jego przyszłość łącznośćVolkswagen i jego przyszłość łączność

czy w celu poprawy komfortu, bezpieczeństwa lub rozrywkowe, łączność jest obecnie czynnikiem priorytet w samochodzie, coś, co stopniowo nabiera kształtu w aplikacji różnego rodzaju. Zacznijmy mamy przyciąga najwięcej uwagi.

Volkswagen Dźwięk Journey"dźwięk Journey"

System MirrorLink wprowadzone w ostatnim restyling z Volkswagen Polo replikuje ekran naszego telefonu w centralnym wyświetlaczu Samochodów, dla "lustro", również umożliwia komunikację między różnymi systemami elektronicznych na pokładzie telefonu i. Ten po lewej otwiera świat nowych możliwości dla twórców aplikacji, jak wykazano za pomocą programu "dźwięk Journey", To z kolei samochód w rodzaj instrumentu muzycznego, i który jest oparty na predefiniowanym muzyki (jest ich kilka do wyboru), a stamtąd tworzy ścieżkę dźwiękową, która rozwija się poprzez generowanych efektów i wzorów, w zależności od stylu jazdy. Bierze pod uwagę czynniki, takie jak prędkość, obrotach silnika, przyspieszeń i opóźnień (Ze względu na bezpieczeństwo, generowany efekt jest taki sam, niezależnie od natężenia przyspieszeniami) kąt kierownicy, używając przerywany, czujnik zbliżeniowy ekranu dotykowego ... Dość wyświetlacz techniczny to także najbardziej zabawne. "Aplikacja" będzie dostępny do pobrania w ciągu kilku dni i, jak zwykle w aplikacjach smartfonów, Nie brakuje regularne aktualizacje. Kompozycje muzyczne mogą być zapisane w telefonie lub podzielić się z innymi użytkownikami poprzez SoundCloud, Chociaż tylko 30 sekund kawałki.

Volkswagen Pomyśl Niebieski Trainer"Think Blue. trener"

Znacznie bardziej wciągająca (i praktyczny stoi paliwo) jest to gra, która nagradza nas za skutecznie jazdy. Jest on oparty na systemie, który zawiera sam samochód, który zgłosi się na podstawie średniego zużycia, procent czasu, które krążą bez przyspieszania lub hamowania ("wybiegu") A nasz stopień sprawności za kierownicą. Aplikacja, że To może działać w tle, nas proponuje "wyzwania" Jazda iść zbieranie punktów i wirtualne medale, jeśli jesteśmy w stanie je realizować. Na przykład, 20 razy z rzędu przestrzegać wskaźnik zmiany biegów lub w stanie utrzymać wskaźnik efektywności o 85% do 30 km. Złożoność badań wzrasta stopniowo, ponieważ istnieje pięć poziomów trudności są dostępne mają być odblokowane w miarę postępów w naszych osiągnięć. to "Aplikacja" Free jest teraz dostępny dla systemów operacyjnych Android, choć krótkotrwałe zamiar Volkswagen jest kompatybilny maksymalną liczbę urządzeń, więc od teraz MirrorLink, Auto-play (Apple) oraz Android Auto (Google) obejmie pod nazwą "App Połącz",

Volkswagen Media Control"Media Control"

Ma do czynienia z integracja typ tablety lub smartfony i samochodowy system infotainment poprzez sieć WiFi. Czyni tak, za pośrednictwem aplikacji, że siedzenie tylne pasażer może uzyskać dostęp do funkcji radia, tworzenie list odtwarzania z muzyki zapisanej na własnych urządzeniach CD, DVD, USB lub użytkowania, przeglądarka -w tym wyświetlenia Google Earth i Street View- i internetowych wyszukiwarek. Wyszukiwania dla określonych miejscach na telefon może być wysłana do przeglądarki i ustawić jako cel podróży. Kolejną funkcją jest odtwarzać muzykę lub różne filmy jednocześnie, dzięki czemu tabletki działają jak zwykłe ekrany. Nie ma potrzeby stosowania kabli, z wyjątkiem naładować akumulatory (odsłonięta prototyp miał dwa Dodatkowe porty USB przyjmując z powrotem palnik). Z drugiej strony, bez względu na to gdzie są przechowywane pliki multimedialne, gdy znajdują się w zasięgu sieci Wi-Fi, ponieważ pojawiają się one wszystkie w jednym liście, który jest dostępny z ekranu na konsoli środkowej lub tabletek, gdy nie są zablokowane tryb ekranu.

system nawigacji Volkswagensystem nawigacyjny

poza ruchu w czasie rzeczywistym, siedzenia na parkingach i cen paliw, których są funkcje dostępne przez jakiś czas z danych dostarczonych przez firmę INRIX Volkswagen rozwija predykcyjną nawigację. Jest to, że bez wprowadzania miejsca docelowego przeglądarka, to już Wie, gdzie udaliśmy się na podstawie naszych zwykłych trasach. W przypadku wykrycia problemów komunikacyjnych w drodze do domu lub pracy, sugeruje alternatywne trasy. Również uwzględnia pośrednich lokalizacji docelowych, takich jak dzieci w wieku szkolnym, siłowni ... zawsze oparte na naszych wzorców użycia. System może komunikować się z innymi elementami samochodu, które mogłyby służyć, na przykład, aby przejść do przystosowania gospodarki cieplnej silnika lub zoptymalizować wykorzystanie akumulatorów w przypadku pojazdów elektrycznych. I nie będzie tam, bo możliwości są niemal nieograniczone i wyłoni się coraz więcej aplikacji, niektóre już dostępne w USA Chiny i związane śledzenia pojazdów i zdalny monitoring, jak funkcja geo-fence (Wysyła zawiadomienie do telefonu, gdy samochód opuszcza lub wchodzi predefiniowany obszar) alarm prędkości, lub sprawdzanie stanu napędu z domu. W ramach systemu Car-Net, System również ciekawe informacje telefoniczne, przez które możliwy żądanie informacji wszelkiego rodzaju (nawet oni zasugerować pewną restaurację w okolicy) i operator wyśle ​​adres bezpośrednio w przeglądarce. Wszystko to opiera się na ewolucji systemu Modułowy system Infotainment (MIB, jego niemiecki skrót), które mogą być brane pod uwagę Grupa VW platforma MQB.