Michelin Pilot Sport 4: nowa opona wysokiej wydajności

Opona Michelin Pilot Sport 4 na zdjęciachOpona Michelin Pilot Sport 4 na zdjęciachOpona Michelin Pilot Sport 4 na zdjęciachOpona Michelin Pilot Sport 4 na zdjęciach

Michelin Pilot Sport 4 Opona jest wysoka wydajność, ale o szerokim spektrum zastosowania. W rzeczywistości twardy rdzeń występuje w modelach BMW 3oVolkswagen Golf, nie supersamochodów typu Porsche. I jest to, że do tej pory obręcz 17 " Jest to najbardziej uniwersalny środek na rynku zamiennik „premium” i najszybciej rozwijający się sektor rynku wzrośnie w najbliższych latach. Dowodem na to jest fakt, że 25% konsumentów jest potencjalny klient tego modelu opony.

Michelin Pilot Sport 4 zastępuje Pilot Sport 3 oraz niektóre środki Super Sport, ale ze znaczących ulepszeń w produkcji i usług. Rozwój ten został opracowany przez różnych badań i programów takich jak Dróg wykorzystanie Lab, gdzie zainstalowano różne czujniki do 3000 samochodów w całej Europie, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, w czasie rzeczywistym wykorzystuje i zwyczaje kierowców.

Wśród ulepszeń technologicznych opony Michelin Pilot Sport 4 uznało dynamiczna odpowiedź, To składa się z pasa wzmacniającego hybrydy aramidowe i nylonu zapewniając optymalną kontrolę nad pojazdem. Jest to włókna o wysokiej wytrzymałości (pięć razy więcej niż stal) i lekki. Skutkuje to mniejszym poślizgu opon, gdy siły bezwładności do działania. Potwierdzeniem tego jest bardziej sztywny, podobny do stosowanego rzeźby w oponach formuła E.

Innym ciekawym zjawiskiem jest związek hydrofobowy (odpycha woda) który jest zamontowany w mieszance kauczukowej. Jest to bardziej funkcjonalne elastomery krzemionkowym prowadząc do związku hydrofobowego, a tym samym w naturalny sposób odpycha wodę, tak że nie jest konieczne, aby dobrać dowolną liczbę kanałów do ewakuacji wody. Pozwala to na bardziej sportowe wzornictwo i większy kontakt z gumy asfaltowej. Być może jest to jeden z najbardziej charakterystycznych i różnicowania wymawiane przed konkurencją, ponieważ dostaje droga hamowania znacznie mniej wody.

I dopełniają tę oponę profil Wysoka wydajność i bezpieczeństwo gwarantowane, musimy też mówić o Bardzo wysoka trwałość, z obliczane przez niezależny organ certyfikatem Dekra ponad 30.000 km średnią. I należy zauważyć głęboki protektor opon, aby zapewnić żywotność tych elementów, w przypadku pojazdów profilowanych, do których jest skierowana, często o znacznej wartości.

Na koniec warto zauważyć, że boki są podświetlone „aksamitnej” marką i innych ważnych symboli, oraz że certyfikacji efektywności energetycznej zostało uznane jako C ** bardzo dobra ocena, gdy ich kompetencje są cenione jako E.

Jeśli chodzi o liczbę środków, które są dostępne (obecnie dziewiętnaście opcje) zaczyna obrzeża 17 „a kończy się w wieku 19 lat”. We wszystkich działaniach kod jest maksymalna prędkość, lub I strzelać do +300 km / h. Wszystkie oprócz jednego, który jest W, 225/40 ZR18. Ponieważ środki 205/45 ZR17 odstąpić od i podkreślić, że wszystkie środki są o maksymalnej nośności „Extraload”.

z Pilot Sport 4 sport wahają opony Michelin następująco pozostaje strukturalny: Sport 4 obręczy 17 "18" i 19"; Super Sport obręczy 18 „do 23” Sport Cup 2 felgi 19 "do 21". W każdym razie, na koniec roku, zaczną wprowadzać nowe środki do Pilot Sport 4 o średnicy obręczy 20 „i 21”.