Nowa kampania prędkość DGT oraz najnowszy splądrowali (wideo)

Generalna Dyrekcja Ruchu (DGT) ponownie podkreślił w tym tygodniu Prędkość jako główny czynnik ryzyka na drogach. Tym razem następujących dyrektyw Unii Europejskiej, poprzez wspólną kampanię z Międzynarodowym policja drogowa (TISPOL) i która odbędzie się jednocześnie w 25 krajach UE, od 21 do 27 sierpnia kontrole prędkości będą intensyfikować drogę.

Według DGT "jazdy z odpowiednią szybkością można uniknąć kwartał zmarłego w wypadkach drogowych, jak każdego roku ponad 300 osób ginie w wypadkach, gdzie prędkość była czynnikiem powtarzających się. " Tak, Unia Europejska zwraca się do państw członkowskich kolej do egzekwowania kodeksu drogowego, ale również pracować w budowę i utrzymanie infrastruktury i kampanie edukacyjne i świadomość celu zmniejszenia liczby wypadków drogowych.

DGT ma również tę ostatnią kampanię położyć nacisk na zwykłych drogach. Zgodnie z jej najnowszym badaniu jest w Drogi wtórne ograniczona do 90 km / h, w których większość ograniczeń prędkości naruszone: 4 na 10 kierowców podróżować nad legalności, 25 procent jest więcej niż 10 km / h, 12 procent ponad 20 km / h. W związku z tym, w taki sposób Guardia Civil Traffic będzie powielać kontroli.

Według Gregorio Serrano, dyrektor DGT „kampania odbędzie się w tym tygodniu do zapamiętania znaczenie przestrzegania ograniczeń prędkości i monitorowanie zgodności z przyjętą”. Ponadto, dodaje także „znaczenie bezpieczeństwa ruchu drogowego w miastach, co doprowadziło nas do zaproszenia gminy i społeczności, które zostały przekazane uprawnienia ruch do niego dołączyć, tak, że wiadomość transmitować, niezależnie od administracji, która zarządza krążenie, jest to, że ograniczenia prędkości powinny zawsze być przestrzegane”.

DGT wykorzystuje również nową kampanię do rozprzestrzeniania się różne komunikaty. Jeden z nich, co stanowi wzrost o 5 procent prędkości powoduje wzrost o 10 procent wypadków, które powodują obrażenia, a 20 procent wypadków z ofiarami śmiertelnymi. również To gwarantuje, że od 80 km / h jest praktycznie niemożliwe dla ratowania życia pieszego w uderzeniu.

Możesz być także zainteresowany:

Pillados! Najnowsze radary DGT już Multan

DGT zmieni swój radar polityki ... jesteś pewien?

DGT będzie monitorować stan swojego samochodu