Więc z radaru precyzyjnego Pegasus: dane za ostatnie 3 lata i Wideo

O skuteczności znacznie lepszy niż pozostałe radary, jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek monitorowanych pojazdów oraz pojazdów informowaliśmy, Kary za przekroczenie prędkości Pegasus śmigłowca radar nie jest już się w postępie geometrycznym. W tym 2016 aż do września ubiegłego roku, akumulatorowe Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który miał wyłączny dostęp do autostrady, więcej niż 13.600 skarg, oznacza to, prawie trzykrotnie notowanych w całym poprzednim roku, które były ponad 3.300.

Pierwszy śmigłowiec radar o nazwie Pegasus przyszedł w marcu 2013 roku i od początku wyróżniał się na ich skuteczności, czyli Odsetek monitorowanego pojazdu i grzywną, daleko lepsza od innych radarowych, jak również w przypadku stałej wynosi około trzech procent, a telefon około 4, śmigłowiec przekracza 20 procent. Chociaż prawdą jest, aby mieć odgórne perspektywę do pojazdów, które są wyraźnie szybsze czuwa nad wszystkim.

W pierwszym roku, w 2013 roku, z tylko jednej jednostki, ale przekroczył 1.100 jednostek. W następnym roku dotarli do eksploatacji w ciągu dwunastu miesięcy od pięciu, mnożąc trzy grzywny. W ubiegłym roku, kiedy dwa radary zostały włączone przekroczyła 9200. W tym roku 2016, w przypadku braku kwartału do końca roku mają przekroczyła 13.600 grzywny za przekroczenie prędkości.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę to, że ekscesy złapanych przez te śmigłowce są generalnie wyższe niż w innych radarów. Na autostradach, średnio, 128 kilometrów na godzinę.

obecnie DGT ma osiem śmigłowców z radarem Pegasus, po jednym dla każdego centrum zarządzania ruchem, La Coruna, Malaga, Madryt, Sewilla, Walencja, Valladolid, Saragossa, (pozostałe oscyluje w zależności od potrzeb). Twoim zadaniem jako potwierdzone z ruchu jest mieć po jednym dla każdego helikoptera. DGT ma w sumie 12.

Możesz być także zainteresowany:

Pegasus rejestruje kierowców ponad 200 km / h

Dwa nowe śmigłowce przybyć radarową Pegasus

Najpoważniejsze naruszenia złapanych przez Pegasus