Detektory, alarmy i inhibitory radarowe, jakie różnice istnieją?

Różnice pomiędzy reklamodawcami, radarów i inhibitorówRóżnice pomiędzy reklamodawcami, radarów i inhibitorówRóżnice pomiędzy reklamodawcami, radarów i inhibitorówRóżnice pomiędzy reklamodawcami, radarów i inhibitorów

Siedmiu na dziesięciu użytkowników czujniki radarowe nieświadomi, że ich stosowanie jest niezgodne z prawem. Jest to jedna z danych, które pozostawia badanie wśród ponad 1000 kierowców przez Stowarzyszenie Ofiar Wypadków DIA. Linia między nimi urządzenia Antyradar często nie są dobrze zdefiniowane, a zatem od Autopista.es wytłumaczyć różnice między sobą i czy nie jest to niezgodne z prawem do korzystania w czasie jazdy.

Wejście w życie ustawy z marca 2014 Traffic ustanowiono zakazu stosowania obu detektorów radaru jako inhibitory. antyradar identyfikuje częstotliwość radarową, albo stałe lub ruchome, i ostrzega kierowcę o ich obecności. Jego stosowanie jest nielegalne w Hiszpanii i niesie Kara w wysokości 200 euro a strata trzech punktów na karcie. Jednak, chociaż może wydawać się paradoksem, Sama sprzedaż jest dozwolona w Hiszpanii.

inhibitor jest inne urządzenie Stealth których stosowanie jest zabronione. W przeciwieństwie detektory wydzielają inhibitory częstotliwości, który zastępuje emitowane przez radar. Jest również nielegalna sprzedaż i jeśli polowanie z jednym z tych urządzeń w samochodzie, drobne kwoty 6000 euro i utrata sześciu punktów na karcie. Ponadto warsztaty instalator otrzyma karę w wysokości 30.000 euro.

Jak Gregoire Destre, Country Manager dla Hiszpanii i Portugalii Coyote mówi: „To niewiarygodne, wciąż są kierowcy, którzy kupują jako urządzenia inhibitorów i radarów Myślą, że nabyć narzędzie prawne. W związku z tym wzywa ocena ustawodawca paradoksalny przypadek detektorów, których sprzedaż jest legalna, lecz nielegalne użycie. Co więcej, te urządzenia iNCiTE uruchomić za kierownicą i nie powiadomiła o wszelkich innych zagrożeń na drodze, jakby reklamodawcy zrobić. "

Urządzenia radarowe ostrzegawcze: sto procent prawne

I jest to, że Urządzenie prawny w stu procentach jest ostrzeżenie radar. W przeciwieństwie do inhibitorów wykrywaczy radarów, urządzeń ostrzegawczych lub hamować niewykrytych radary częstotliwości DGT ale regularnie aktualizowane bazy danych z pozycja kamery stacjonarne lub mobilne. Prawdą jest, że zwłaszcza w przypadku radarów mobilnych Geolokalizacja radaru może lub nie pokrywają się w czasie, gdy jedziesz na tym odcinku oraz można znaleźć takie, które nie są wliczone w tej bazie danych.

ostatnio Urządzenia ostrzegawcze radar Mają wzrosła ich efektywność poprzez aktualizacje w czasie rzeczywistym dostarczane przez jego użytkowników. Pojęcie wspólnoty, tak modne teraz, pozwolił reklamodawcy stały się potężnym narzędziem do lokalizacji mobilnego radaru, jak również inne zdarzenia, takie jak budowie dróg, wypadków lub pojazdy zaparkowane na poboczu drogi.

Możesz być także zainteresowany

Gdzie są najbardziej mobilne radary Multan w 2016 roku?

Radary mają więcej grzywien w ostatnich latach

Lista stałych fotoradarach, gdzie znajdą Państwo nową znak DGT