Hunted: największy złowiony biegnący w Europie

Hunted: największy złowiony biegnący w Europie

zawsze Zapisy brodziki rocznie... choć w tym przypadku mówimy o nowych rekordów bardzo negatywne konotacje. A jeśli kilka tygodni temu powiedzieliśmy wszyscy przekroczenie prędkości rejestrowane na hiszpańskich drogach w ostatnich latach, niektóre naprawdę niesamowite dzisiaj Rozwijamy się trochę bardziej bezpośrednio ukierunkowane na pokrycie całej Europie.

Poprzez badania HometoGo i HappyCar, i opublikowane przez motorelpais.com, te dni Znamy co 8 wyżej nadmiernej prędkości rejestrowane i udokumentowane w drogi w Europie. Są to wszelkiego rodzaju imprez, uważane za przestępstwa i gdzie, niestety, my również znaleźć smutny Hiszpańska reprezentacja w rankingu największych wykroczeń wykryte. Niektórzy nie są tak szybko sam: są one również największa różnica w prędkości zgodnie z limitem prawnej drogi. Zaczynamy odliczanie ...

8- do 4 razy powyżej limitu! Stało się to w Niemczech ...

Zaczęliśmy nadmiar nagrał Audi A3 w Niemczech. prędkość, 240 kilometrów na godzinę przechwycone przez radar, na pewno nie rekordowy ... a mniej w kraju, gdzie nie ma limitu prędkości na wielu odcinkach autostrady. Ale tym razem tak się nie stało w „autostradzie” Stało się to w obszarze o limit 60 km / h.

7- 290 kilometrów na godzinę na żywo w YouTube

Kontynuujemy naszą listę z innego naruszenia rejestrowane w poprzez ograniczona do 60 km / h. Tak, tym razem stało się to w Holland i nie było odebrać samochód, ale na rowerze. Dokładniej, w jednym Kawasaki ZX-9R "splądrowali" przy 290 km / h. I odłożył jego kierowca w YouTube.

6- W Hiszpanii na 297 km / h oraz przystosowanej karty

I mamy do Hiszpania. I sprawa w Autopista.es już i nigdy nie przestaje zadziwiać. Kierowca został zatrzymany trochę ponad rok cyrkulacji Porsche 911-297 km / h autostrady w R-4. Najgorsze jest to, że nad handicapem, a więc przystosowane pojazdy, dla których licencja nie mogła przekroczyć 100 km / h, Miał emeryturę bez karty punktów a ponadto, że testował samochód. To nie było nawet jego.

W Polsce i 5- 300

Jedziemy teraz Polska gdzie kierowca został zatrzymany w ograniczona do 120 km / h rozciągnięcia, nie mniej niż 300 kilometrów na godzinę. Samochód, oczywiście, był duży samochód: po raz kolejny Porsche, ale tym razem Panamera. Trzymamy się ...

4 przez Nissan GT-R, do ponad 300 w Wielkiej Brytanii

Tym razem zmieniliśmy markę. Zamiast Porsche, Nissan. Jeśli GT-R i była przedmiotem również w Hiszpanii naruszenia w wysokim profilu (ten link znajdziesz aktualności) UK pobił rekordy. Kierowca zawiózł 309 kilometrów na godzinę w ograniczonym obszarze do 100 km / h. Ścigany przez radar, został skazany na 10 lat bez prawa jazdy i 28 miesięcy więzienia.

3 A 310 i niweczy prędkości samochodu autolimited

Weszliśmy do top 3 najważniejszych naruszeń zarejestrowanych w Europie to czas podróży do naszego sąsiedniego kraju, we Francji. Bohaterem był tam jeden Audi RS4, polować do 310 km / h ścieżka z ograniczenie 110. Ponadto, kierowca był odwołany maksymalnej prędkości samochodu, samoograniczającego 250 km / h. Jeden rok pozbawienia wolności była kara.

2- Innym Porsche, Włochy ... i 311!

Zbliżamy się do maksymalnej prędkości wykryty przez radar w Europie. Tym razem przestępstwo prowadzi do Włochy, gdzie Porsche 911 Carrera ponownie został przyłapany na 311 kilometrów na godzinę na autostradzie Ograniczenie do 130 km / h Prędkość. Grzywnę w wysokości 357 euro i 10 punktów karty wycofania była kara. Jak widzimy, różnią się znacznie od jednego kraju do drugiego.

1- Rekord w Szwajcarii i Bentley

zamknęliśmy Miejsce w Szwajcarii i oko, bo tym razem nie było Porsche, który ma wątpliwy zaszczyt ścigany przez radar w najszybszym tempie w Europie. Naruszenie została zarejestrowana w Szwajcarii oraz Bentley Continental GT. prędkość, 324 kilometrów na godzinę ograniczona do 120 km / h odcinku. Grzywny, 1.865 euro i 6 miesięcy więzienia.

Możesz być także zainteresowany:

Radary rekord prędkości odbierane przez DGT

radary rekord na kilometr w Hiszpanii ... i zbieranie

Hunted do 297 km / h, a rekord w Hiszpanii