Dziesięć kroków do odwołania biletu pędzący przez radar

Dziesięć kroków do odwołania biletu pędzący przez radar

DGT posiada cały arsenał sprzętu do wykrywania nadmiernej prędkości na drogach. W sumie są one 850 radary, między stacjonarnych i mobilnych, Pegasus sześciu śmigłowców, tych, którzy są odpowiedzialni za monitorowanie tych naruszeń. Często zdarza się, aby jeden z tych kar, możemy dać się ponieść przez możliwość zapisania 50 procent przedpłaty. Jednakże, oraz przeglądu kary i cenią sobie możliwość odwołania. Jeśli tak, to zauważyć czynności, które należy podjąć, aby dojść do skutku z zasobu.

1. Czas na atrakcyjne grzywny radar

Termin odwołania drobnym radar to 20 dni kalendarzowych (również w niedziele i święta) od zawiadomienia o sankcji. W każdym przypadku jest to wskazane na odwrocie grzywny.

2. Kara dla radaru: anulowanie rabatu gotówkowego

Musisz być przekonany iść do przodu z odwołania ponieważ w momencie rozpoczęcia procesu, jest anulowane zniżkę 50 procent dla szybkich płatności. Stąd wielu kierowców, jeśli grzywna nie jest bardzo wysoka, zdecydować wynagrodzenia i zasiłku z tytułu wcześniejszej zapłaty.

3. Kara dla radaru: wykrywania błędów formalnych

Opinie wszystko Dane osobowe grzywny -ID, nazwa i apellidos- samochód -Marka, model i regis- ponieważ więc wszelkie błędy mogą unieważnić.

4. Kara dla radaru: Identyfikacja kierowcy

Jeśli kierowca został zatrzymany w momencie oddania drobnym radar, DGT musi złożyć wniosek do identyfikacji. Jeśli nie zakładamy, że jest właścicielem pojazdu, z którym przestępstwo zostało popełnione, a to może służyć do wystąpienia o Anulowanie przez „arbitralnego przypisania odpowiedzialności”.

5. Kary dla radaru: wygląd zdjęcie

Fotografia musi być jasne, no flash tak, że nie ma lampy błyskowej, należy identyfikacji pojazdu doskonale i nie może pojawić się inny samochód. Jeśli jeden z tych warunków nie jest spełniony, to może pierścieniowymi błąd kształtu.

6. Radar Karny: specyfikacje prezentacji rozładowania

Wskazane jest, aby przejść do Eksperci w zarządzaniu grzywien lub ubezpieczenia, z których wiele pokrycie tych działań. Wśród dokumentów, które mają być składane jest oświadczenie uwalniające. Są one odpowiedzialne za definiowanie powodów, dla których dobrze jest nieprawidłowy, aby go uzupełniać prawidłowo i jego późniejsze zarządzanie.

7. Kara dla radaru: gdzie złożyć odwołanie

W przypadku reklamacji wysyła DGT, Najwygodniejszym i szybko to zrobić za pośrednictwem sieci Web. Jeśli jest w porządku lokalna policja, pójdziemy do ratusza.

8. Kara dla radaru: Co jeśli odwołanie zostanie odrzucone?

Kierowca ma jeden termin składania nowego zasobu miesięcy do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. w tym postępowania administracyjnego, że jest to nazwa, kierowca ma prawo do wysłania pewne dowodów na to, że grzywna jest nielegalne.

9. Kara dla radaru: radar Jakie dowody można prosić?

Wśród innych badań, można zastosować dokładną lokalizację radaru, funkcje, margines błędu, Świadectwo homologacji i radar kabiny, w których jest on zainstalowany, poinformuj najnowszej wersji, które uczyniły go, Sprzęt i numer pojazdu lub miejsce, w którym został zainstalowany (Jeśli mobilny i znajdował się przy drodze, może uciekać).

10. Kara za radaru: Wygaśnięcie sankcji

Władze później muszą komunikować bilet ruchu 3 miesiące, jeżeli jest łagodny, 6 miesięcy, jeśli jest poważna i jednego roku, jeśli jest to bardzo poważny. W przypadku grzywien przez radar, mają do 4 lat. W przypadku przekroczenia limitu czasu, grzywny przewidziane lub wygasa.

Możesz być także zainteresowany

Speedtrap: najczęstsze pytania

Tak będzie precyzyjnie i monitorować radiowóz przyszłości

Sztuczki, aby narysować najczęstsze grzywny