Pytania: dlaczego świadek Diesla filtry cząstek światła?

Pytania: dlaczego świadek Diesla filtry cząstek światła?

"czasami świadek Diesel filtr cząstek pozostaje na jeden lub dwa dni, a następnie ruszyliśmy. Co może się zdarzyć? Czy wskaźnik awaria grób?"

Odpowiedź od naszego eksperta technicznego Luis Miguel Vitoria

„Podział” mówisz z was jesteśmy częstsze niż to wygląda, i ma swoją rację bytu. Nie specyficzne rachunki lub jakiego rodzaju użytkowania dokonać swojego Leon 1.6 TDI, ale śmiem przewidujemy, że przede wszystkim z nim krążyć miasto i przy prędkościach i spokojny rytm.

A priori bez oceny in situ problemu, aby móc wykryć kontrolę pojazdu (prawosławny doradztwo podłączyć do odpowiednich multimetru, który natychmiast zidentyfikować problem), ośmielamy się zwrócić uwagę, że Twój samochód źle spalone gazy i cząstki spalin, przede wszystkim dlatego, że w obiegu średnia prędkość niższy który wymaga projekt techniczny.

nie rozumieją, jesteśmy świadomi, że rygor został nałożony pod względem szybkości, ale przede wszystkim diesel katalizowane, jak w swojej Leon, Są one przeznaczone do poruszania się w rejs tempie około 120-130 km / h, gdy często nie może przekraczać 90. Rezultat: Przepływ gazu nie jest wystarczająca, zatkany filtr. Próby przyspieszenia samochodu w dolnych kół (drugi i trzeci, ale nawet najpierw gorącego silnika) do około 4000/4500 obrotów na małe fragmenty i wielokrotnie.

W skrócie: gdy recyrkulacji gazu jest niewystarczająca, świadek w instrumentacji ty ostrzeże.

Możesz być także zainteresowany

- Dudas: Mogę wziąć olej słonecznikowy do samochodu diesla?

- Diesel czy benzyna: Który jest lepszy?