Wątpliwości: tymczasowe pozwolenie można jeździć po Europie?

Wątpliwości: tymczasowe pozwolenie można jeździć po Europie?

Podczas trwania odnowienie prawa jazdy na trzy miesiące, swoją mobilność samochód w dowolnym kraju Unii Europejskiej jest całkowicie podważona, jeśli to ty jechaliśmy pojechać. tymczasowe prawo jazdy podać służą jedynie do jazdy w Hiszpanii. Nie można prowadzić samochód przez Unię Europejską, ale Można również wynająć jeden.

Każdego roku wielu hiszpańskich kierowców, którzy muszą odnowić prawo jazdy klasy B. Według najnowszych dostępnych danych dostarczonych przez DGT w 2014 roku było 2,729,652 kierowców, którzy musieli przejść przez ośrodki egzaminacyjne lekarze odnowić prawo jazdy.

Od maja 2010 roku, zgodnie z wyjaśnieniami z europejskich Associates samochodowych (AEA), nie jest już konieczne, aby włączyć się do ruchu Wojewódzkiego odnowić prawo jazdy, ponieważ są one Centrów uznanie medyczne, które mogą ułatwić Ci wydrukować i wydać tymczasowe dokument do jazdy na okres trzech miesięcy. W tym czasie, Fabrica Nacional de Moneda y Timbre podjął ostateczną pozwalają następnie wysłana pocztą.

Nie można jeździć po Europie z licencją tymczasowego

Ale w trakcie trwania odnowienie prawa jazdy, jeśli masz zamiar wynająć samochód lub jazdy w każdym kraju Unii Europejskiej, nie można zrobić, ponieważ dokumenty tymczasowe wydane przez DGT nie są rozpoznawane przez firmy wynajmu samochodów lub przez władze ruchu z różnych krajów UE.

Aby spróbować rozwiązać ten problem, AEA zajęła się minister spraw wewnętrznych, działając Jorge Fernandez Diaz, aby rozstrzygać pilne rozwiązanie w każdej chwili zapewnić swobodny przepływ hiszpańskich kierowców, który obecnie jest ograniczony przez biurokratycznym problem podawania.

Możesz być także zainteresowany

Jak prawo jazdy. kroki

Co w porządku, jeśli można zgasić wygasło prawo jazdy