Niewypały w Renault Megane 1.6 benzyna

Niewypały w Renault Megane 1.6 benzyna

przed 3 lata pojawił wtrysk wskazanie błędu, z 46.000 km. W sierpniu 2010 ponownie zauważyć, sprawdzić zastrzyk (81.570 km), ale w tym przypadku nie ma siły i brzmi śmiertelne. Od sierpnia, tylko dostać się do warsztatu naprawczego Bosch, ale nie może znaleźć problem. w Renault oni go naprawić i tylko trwa dzień grzywny. Trzy tygodnie w OIOM odzyskać. Odwołania w styczniu (85.000 km) Innym w lutym (87000 km) z 2,100 euro rachunek, z powrotem w kwietniu, maju, lipcu, wrześniu i wreszcie tego stycznia. Starałem się utrzymać samochód, ale oczywiście nie jest to niezawodny samochód i ryzyko wypadku, nie ma innego wyboru, jak tylko opuścić Czy możesz dać mi swoją opinię?

Odpowiedź od naszego dyrektora technicznego Miguel Garcia Puente

Nie uczestniczyć nie ma gwarancji po czas, który upłynął. Albo raczej, jeśli się do udziału, ponieważ pomimo ponad 4.000 euro mówisz masz na rachunki, zdecydowana większość interwencji zostały dokonane bez kosztów i stosunkowo niewielkie kwoty płacone z pewnością wymagają elementy, które zostały znalezione po drodze, typowe dla wieku samochodu, zużycie, ale nie bezpośrednio z niewydolnością wyrzutowej. Jest to logiczne, jak zawsze

często określane "uprzejmości biznesowych" kiedy lojalny klient, który następnie wszystkie czynności konserwacyjne służbowej, w terminach określonych przez producenta, to seria unikatowych i opornych problemów lub jakichkolwiek takich jak Twoja. I oni mają naprawy gwarancyjne wykonywane, choć sześciu miesięcy. informuje nas AEA (European Automobile Associates) że niezależnie od odpowiedzialności producentów przez prawo gwarancji przez okres 10 lat nie mają odpowiedzialność, a nie rzekomej awarii pojazdu, ale za szkody, że takie awarie mogą doprowadzić do wypadku z tego powodu , Ale nie spodziewałbym się tego doszło, ani do niej zaufania.