Niepewni: kupić wkład samochodu, w sklepie lub przez Internet?

Niepewni: kupić wkład samochodu, w sklepie lub przez Internet?

"... ale nadal nie mam jasne. W tej sytuacji, pytam ciebie jako zalecaną opcją między oficjalnego dystrybutora lub internetowych siebie typu Oscaro." Isabel Pérez.

Odpowiedź od naszego eksperta technicznego Luis Miguel Vitoria

kupować Internet przez wirtualne sklepy , jak Oscaro, ma Zaletą wygody robić bez wychodzenia fotel i może (ale nie zawsze, jeśli dodać więcej towarowego), że nawet cena. ale nie będzie szczędzić natychmiast, bo trzeba poczekać do wysyłki i jeśli nie płacić najdroższych ceny, musiał przejść: dostawa do domu nie zawsze jest, ale punkty określone przez sieci komunikacyjnej. Wtedy po prostu encareces więcej przewijanie lub wymianę z frachtu. Nawet jeśli użyć odniesienie OEM Użytkownik nie może również pasować w samochodzie (szczególnie jeśli jest to stary): Musisz zaufać, kto go wysłać, bo można zobaczyć tylko na zdjęciach. A nie do skorzystania, sprawiają, że spłata zajmie trochę czasu i powoduje niepewność: będziesz musiał udać się na pocztę i czekać, aż otrzyma swoją opinię (można go odrzucić z różnych powodów, które znajdują się w drobnym drukiem) dla money Back.

sklep fizyczny pozwala zobaczyć kawałek, mieć go w ręku a tak dokładniej wiedzieć, czy potrzebne jest poza odniesieniami przypadek, czy też nie. procesy i zwrotu zakupu będzie szybszy a także łatwiej odbierać informacje od sprzedawcy, jeśli jesteś przyzwyczajony do telefonu lub e-mail. osobiste, twarzą w twarz, ułatwia rozwiązać wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić, zwłaszcza jeśli korzysta oficjalnym dealerem, ponieważ ich wydziały części są właśnie specjaliści w swoich samochodach. I to często wszystko łatwiejsze.

Możesz być także zainteresowany

- Pytania i wątpliwości kierowcy

- Dudas: ubezpieczenie rekompensuje i jest amortyzowana bez nadmiaru?

- Niepewni: wymienić olej w samochodzie, ile jest w ręczny i automatyczny?