Szukasz dobrego samochód Diesel 150 KM. ¿Mazda 6 i Audi A4?

Szukasz dobrego samochód Diesel 150 KM. ¿Mazda 6 i Audi A4?

Na pierwszy mam cena z 25,600 euro a drugi mam niemal identyczny budżet 25,685 euro. Chciałem znać swoje porady, co byłoby najlepsze dla ciebie kupić, a jeśli tej cenie proponuję inny model. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jorge

Odpowiedź Dyrektor Techniczny Miguel Garcia Highway Most

Jeśli istnieje "best Buy"Feel że konkurujący producenci więc analizowane i wydali kontrpropozycję: to, co robią w kółko. I jeśli produkt traci grunt, pozostała zaleta, skorygowanej cenie i tam jesteś, myślisz A4, zwykle droższe, w cenie Mazda 6. Wpisanie samego produktu, jeśli potrzebujesz tułów ogromne, tak duże jak to możliwe, a więc wybrać sedan, zachować Mazda. Audi Nie można zakładać w tym rozdziale, ma mniejszy niż średnia jego rywali bagażniku, natomiast Mazda Zaskakujące jest to, i na z większym ustach obciążeń dla łatwego załadunku. Oczywiście, być może trzeba hojne tylnych siedzeń. Wtedy można by powiedzieć pięć miejsc Oni nigdy nie przestają się dobrze w tym segmencie; plac centralny jest zwykle dość aquilatada i tunel centralny transmisja kończy się bardzo nachalny, nie wiedząc, gdzie umieścić swoje stopy w długą podróż. Powiedzmy remis.

przed brak koloru, Mazda 6're w swoim czasie wolnym, masz więcej miejsca, ale jaki rozmiar trzeba mieć, aby nie być wygodne w jakikolwiek pół saloon? Następnie wyjąć oczy przed przednią szybą, przestać oglądać materiały, korekt, prezentacja, a jeśli jesteś jak większość będzie wybierać swoje preferencje przez Audi. Jest jednym aspekcie "wejść na oko"który Audi zajmuje szczególną ostrożność.

gdzie Mazdaby powiedział, że nie przegap reszta było stworzenie samochodu o zmniejszonej masie iz silników i skrzyń biegów nowej ery. Jednak trzeba patrzeć zarówno na skalę i stopera, aby zrozumieć, co się stało. oficjalnie obie Audi A4 jak Mazda 6 ważyć takie same, ale na naszej skali Mazda 6 była lżejsza. Wtedy to my nie zauważyliśmy w konsumpcji, które są związane z dziesiątą w naszych jazd testowych. Nie tak dobre następnie Mazda 6 jak obiecywali? Oczywiście, Mazda 6 Jest on pokazany szybciej, dużo szybciej. Tak że Mazda również szybkie uruchomienie transmisji z wydarzeń już w stanie nieco zmniejszyć zużycie zmiany stracić część swojej przewagi wydajności. To tylko znalazł słaby punkt Mazda 6 analizowany narzędzi, które są hamulce pomiaru. Przynajmniej, opony, z którymi moglibyśmy spróbować Audi A4 Jest on pokazany bardziej efektywne hamowanie niż Mazda 6.

kiedy Audi jest równa cenie twoich A4 do Mazda 6 i wzbogaca jego żelaznego, ze wszystkimi szczegółami pakietu S-Line, jest ułatwienie pytania jak twoje. Dla mnie, oprócz trzeba samochód (rzeczowe takich zagadnień, jak przestrzeń, czyniąc ...), ważne jest, jak długo chcesz mieć samochód. On uważa, że ​​w tej chwili nie ma już nowy model (co prawda, nowe Audi A4 czuje się znacznie lepiej niż w poprzednim Audi A4, a marża rozszerza bardziej wyposażony samochód jedzie), były znacznie deprecjonuje. Jeśli nie zamierzasz sprzedać szybko, ale wszystko można rozciągnąć, nie może to być ważne. Jeśli nie, myślę o dwóch tysięcy euro można stracić jedynie przez zmianę modelu jeśli planujesz wymienić wkrótce.