Opel GT Concept i Opel GT klasyczny razem w Essen

Opel GT Concept i Opel GT klasyczny razem w Essen

Opel GT Concept To był jeden z głównych gwiazdek ostatnia Geneva Motor Show. Miesiąc później, ten prototyp jest już w pełni dzisiaj.

Nic dziwnego, że Opel GT Concept będzie występować w Techno Classica Essen (Niemcy) odbędzie się w dniach 6 i 10 kwietnia. To nie będzie sam, bo na najważniejszych światowych targów klasyki, towarzyszyć będzie legendarny Opel GT 1965.

Opel GT To będzie reprezentowany przez jednostki produkcyjnej w kolorze czerwonym, a także może zobaczyć trzy wersje konkurencji, wykonane w czasie przez sporządzających jak prestiżowy jak Conrero, gerent i Imscher.

Klasyczny Opel GTOpel GT był opracowany z Kadett B, samochód, który zawsze wyróżniał się na ich niezwykłą wydajność i dynamicznych cech. Był zachęcani przez czterocylindrowy silnik 1,847 cm3, związany z przekładnią cztery biegi. Miał napęd na tylne koła i poprawić umiejętności motorycznych, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu była oferowana jako opcja. To było bardzo wyprzedzał swoje czasy, a dowodem jest to, że samochód kierownicy było rack i hamulce tarczowe z przodu. Ważenie 940 kg i choć był tylko z 90 CV, Opel GT mógł toczyć 185 kilometrów na godzinę Dzięki doskonałej aerodynamiki.

Opel GT wersja przygotowana przez garent, To był oferowany ze specyfikacjami grupa 4 i ostatecznie stała się ostateczna broń kategorii 2 litrów. Opel GT opracowany przez Conrrero dostał doskonałe wyniki, podkreślając Dziewiąta pozycja w Targa Florio 1971.

Klasyczny Opel GTOpel GT Concept Reprezentuje futurystyczną koncepcję swego przodka. Jego konstrukcja to potwierdza. Ultranowoczesny w swoich formach, zrezygnuje z uchwytami do drzwi, także lusterko. Podobnie jak jego przodek czapeczka jest długa, a jej zwisy są bardzo krótkie. ma również bardzo ostry profil, podwójny układ wydechowy również jest położony w centrum miasta, podczas gdy kierownica jest wyraźnie zainspirowany oryginalnym modelu.

Możesz być także zainteresowany

- Opel GT Concept w Genewie 2016

- Opel Astra wybrany Samochód Roku 2016

- Wszystkie klasyczne samochody, w Autopista.es