Ford Mustang: 2018 więc jego zasięg dla Europy

Ford Mustang 2018: zdjęcia z odnowionego sportowej purasangreFord Mustang 2018: zdjęcia z odnowionego sportowej purasangreFord Mustang 2018: zdjęcia z odnowionego sportowej purasangreFord Mustang 2018: zdjęcia z odnowionego sportowej purasangre

Kto powie, że ostatnia generacja Ford Mustang więc sukces w Europie. W Hiszpanii jest to jeden z ulubionych produktów za doskonałą cena / obraz / wydajność. Tak z amerykańska firma będzie nadal na tej linii i nowa bród Mustang 2018 Właśnie otrzymaliśmy restyling, aby go zaktualizować. Nowe szczegóły w przedniej i tylnej, jako istotnych elementów.

Ford Mustang 2018: Teraz Typ diody LED

Co jeszcze zmienia poza Ford Mustang 2018 Jest w przedniej części ciała, w tym Doprowadziło reflektory typu. Z tyłu pojawił się nowy zderzak i dyfuzor aerodynamiczny. Opcjonalnie istnieje spoiler na pokrywę bagażnika różni się od poprzedniej. Obręcze o średnicy 19 cali, są nowe wzory.

Ford Mustang 2018Ford Mustang 2018: mocniejszy silnik V8

Ale co to jest mechanicznie aktualizowana. Silnik V8 o pojemności 5 litrów zwiększa jego moc do 450 KM i montuje skrzynia biegów nowe osiedle z 10 biegów. Zmiana ta jest również dostępna w 290 konnym silnikiem EcoBoost. Innym ważnym zjawiskiem jest tłumienie magnetycznego który pozwala wybrać różne tryby jazdy.

Wnętrze nowego Ford Mustang 2018 Jest ona aktualizowana z większy ekran 12 " ofiara funkcja MyMode z funkcją pamięci, że pamięta swoje preferencje napędową następnym razem pojazdów i nowych funkcji wspomagania kierowcy, takich jak kolizje Pre-Assist z funkcją wykrywania pieszych.