Miejskie Honda EV Concept: nowa ikona samochód roku 2019

Miejskie Honda EV Concept: studium mobilności elektrycznej dla miastaMiejskie Honda EV Concept: studium mobilności elektrycznej dla miastaMiejskie Honda EV Concept: studium mobilności elektrycznej dla miastaMiejskie Honda EV Concept: studium mobilności elektrycznej dla miasta

Nie wyglądają ładnie (inny) i koncepcja technologiczna życia. Jako prezes i dyrektor generalny Honda Motor Co., Takahiro Hachigo, Urban EV Concept „To nie jest wizją odległej przyszłości i produkcyjna wersja trafi do Europy w 2019 roku”. Na razie Urban EV Concept jest już jednym z modeli, które Honda zaprezentowany na Frankfurt Motor Show 2017.

Honda EV Concept miejski To pokazuje bardzo prosty wygląd zewnętrzny, bardzo czyste ścieżki, ale jakoś planuje również wyrafinowania. Honda godło jest podświetlany na niebiesko, Charakterystyczną cechą nowego zobaczymy w Honda przyszłych pojazdów elektrycznych. przód Honda EV Concept miejski także wielojęzyczne projekty takie jak pozdrowienia lub rad dla innych kierowców na drodze i raportów status ładowania baterii interaktywne wiadomości. Na kapturze sama jest podłączenie wtyczki ładunek elektryczny.

Honda EV Concept miejski

Miejskie EV Concept to 10 centymetrów więcej krótszy niż Honda Jazz 2018 (Jest to 4 m długości). Drzwi otwierają się w kierunku przeciwnym do kierunku marszu, uwalniając bardzo dużą dziurę dostępu, choć wydaje się bardziej koncepcji licencji. Widoczność jest bardzo dobra, z powodu ciasnoty filarów oraz Szeroka przednia szyba, która biegnie wzdłuż linii frontu.

Honda EV Concept miejski Ma zdolność do cztery osoby przebywające, rozprowadzane dwa rzędy siedzeń jednym chodniku, w którym staraliśmy się stworzyć poczucie salonie. Przednie fotele są tapicerowane z naturalnej szarej tkaniny z oparciami i podłokietnikami, poduszki ozdobione drewnianymi detalami. Zbyt dużo drewna deska rozdzielcza jest pokryta, a mianowicie szeroka konsola krzyż, w którym kolumna kierownicy, zestaw prostych poleceń sterujących i gdzie spoczywa ogromny panoramiczny pobytu. Posiada również screen drzwi boczne w którym obrazy z kamer znajdujących się zamiast tradycyjnych lusterek wstecznych są przewidywane. Ciekawostką na tylnych siedzeniach Honda EV Concept miejski Jest mocowania pasów w siedzibie centrum, rozwiązanie, które pozwala na pas wycofać przed pasażerom wyjść z samochodu.

Honda EV Concept miejski

Z drugiej strony, Miejskie EV Concept przedstawia widok proca w niedalekiej przyszłości, gdzie mobilność i codzienne życie są ze sobą powiązane. W tym celu opracował Automated Network Assistant, zaawansowany osobisty asystent że kierowca uczy wykryć emocje za swoje decyzje. System jest gotowy do zaproponowania alternatywy i oferują zalecenia. Ponadto związane z technologii napędu elektrycznego Miejskie EV Concept (Marka nie została jeszcze przekazana do przestrzegania specyfikacji), Honda zaprezentuje również we Frankfurcie system transferu energii (Power Manager) w pełni zintegrowane w stanie zarządzać popytu i podaży energii elektrycznej do zasilania sieci z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, jak i akumulatorów pojazdów elektrycznych podłączonych do domu w pytaniu. W ten sposób Honda EV Concept miejski to nie tylko pojazd emisji „0”, ale może działać jako akumulator energii elektrycznej dla gospodarstw domowych.