BMW Concept i5: więcej danych i obrazów z nowego samochodu elektrycznego

BMW Concept i5, pierwsze zdjęciaBMW Concept i5, pierwsze zdjęciaBMW Concept i5, pierwsze zdjęciaBMW Concept i5, pierwsze zdjęcia

w 2025, BMW mieć co najmniej 25 samochody Electrified (i hybrydowy elektryczny sto procent), Który 12 Będą promowane tylko poprzez elektryczność. Ktoś może być BMW Concept i5 (Jego ostateczna nazwa będzie BMW i5) Jedną z niespodzianek niemieckiej firmy w nieuchronne Frankfurt Motor Show).

kształt "przypadkowy" i podczas prezentacji dla prasy, BMW Concept i5 On pojawił się w wideo przez kilka sekund. Kilka miesięcy temu, bardzo BMW Nagrał szereg Rysunki i patenty i5 a wkrótce wydaje się, że będziemy zobaczyć rzeczywisty projekt to Nowy samochód elektryczny w stu procentach (the rekreacja Nasz ilustrator Schulte i głowice ten artykuł może być bardzo dokładne przybliżenie jakim ostatecznym modelu).

Przyszłe plany elektryfikacji BMW zostały ogłoszone przez własnego szefa niemieckiej firmy, Karald Krüger. Przyszłość i5 BMW będzie w położeniu pośrednim pomiędzy i3 i I8 sport hybrydowe i zapewni więcej praktyczności i przestrzeni dla pasażerów.

BMW Concept i5według rysunki patentów i rekreacji naszej ilustratora, BMW Concept i5 podąża stylistyka już pokazano zarówno i3 jak w i8. W przypadku i5, Podkreśla jego szeroki, szeroki przedni grill, otoczoną na końcach przez reflektory oświetlenia laserowego. Przedni zderzak pokazany także w dwóch odcieniach, w przeciwieństwie do wlotów kaptur. Po bokach, obecność niektórych aerodynamicznych spódnice, które podkreślają Sportowy design swojego ciała sedan.

co do specyfikacje techniczne BMW Concept i5, w tej chwili nie ma żadnych oficjalnych danych potwierdzone. Od niemieckiej firmy, która ma sama ogłosiła, że będzie sto procent napęd elektryczny. Od zakresu autonomia, nie ma ostateczne informacje, chociaż ostatnie plotki wskazują, że może podróży między 500 a 700 kilometrów na jednym ładowaniu.

Patrzymy więc wszystko, co dzieje się wokół BMW Concept i5, którego ostateczna wersja produkcyjna powinna być gotowa przed 2020.

Możesz być także zainteresowany

Nowe BMW X7 SUV Concept: wyciekły pierwsze zdjęcia

BMW i3 i I3S 2018 ... wiele ulepszeń i nowych wersji Sport!