Honda CR-V Hybrid Prototype: tak będzie nowy hybrydowy SUV

Honda CR-V hybrydowy, pierwsze zdjęciaHonda CR-V hybrydowy, pierwsze zdjęciaHonda CR-V hybrydowy, pierwsze zdjęciaHonda CR-V hybrydowy, pierwsze zdjęcia

Najlepiej sprzedającym się SUV na świecie, Honda Cr-V, będzie wersja hybrydowa. Wersja prototyp o nazwie Honda Cr-V hybrydowe protoype To otwiera w nieuchronne Frankfurt Motor Show a jego ostateczna wersja zostanie dodany do Zakres 2018 Honda CR-V w Europie.

Honda Cr-V Prototyp nie tylko przewiduje Nowa technologia hybrydowa stosowane w tym SUV, ale także niektóre Nowe linie projektowe które rozciągają się do reszty gamy tego modelu. Według wstępnych raportów, japońska firma zapewnia, że Nowy CR-V zdarza się mieć szersze, wysokie i długie ciało i obszary największej osobowości estetycznej, odzwierciedlenie na przykład w ślady bardziej wyraźne kołach.

wersja prototyp hybrydowego CR-V również to sport węższym filary i przeprojektowanie kontury maski, tylnych paneli i nowego emblematu marki wyraźnie obecny w przednim obszarze. Ale jakie są tożsamość majorem Honda Cr-V technika hybryd?

Honda CR-V Hybrid Prototype: jego klucz

I-MMD (angielski Intelligent Multi-Drive Mode) jest kręgosłup Honda Cr-V technologia hybrydowe hybrydowe Prototyp. W nim, trwa silnik w centrum uwagi benzyna cztery cylindry I-VTEC Atkinson cykl 2,0 litra, plus Silnik elektryczny i niezależny elektryczny silnik-generator. W zależności od warunków jazdy i poziomu naładowania baterii, istnieją trzy tryby pracy: Napęd EV (Lub czystej elektryczny, opracowany specjalnie dla środowisk miejskich), Napęd hybrydowy (Możliwie najbardziej skuteczne w którym siła silnika spalinowego i elektrycznego łączenia) i Układ przeniesienia napędu (Silnik benzynowy bierze większą rolę, jeśli wymaga ona obsługiwana dodatkową siłę, która może przynieść silnik elektryczny).

Honda Cr-V hybrydowe PrototypW tej chwili, japońska marka nie ogłosiła konkretnych danych technicznych moc i wydajność Honda Cr-V Prototyp, Dane będą wiedzieć chwile przed jego Uruchomienie komercyjne w Europie, pierwotnie zaplanowane na późno 2018 lub na początku 2019.

Honda CR-V 2018 z nowym silniku 1,5 benzyny

Oprócz hybrydowy ostatecznej wersji CR-V, reszta tego zakresu SUV Europa również zostaną odnowione. Jednym z ciekawszych nowych funkcji, które można przewidywać przyszłość inkorporacja Turbo benzyna 1,5 VTEC, którego dane wyjściowe i moment jeszcze nie zostały ogłoszone (możemy służyć identyczne odniesienie silnik VTEC 1.5 Turbo że dyski obywatelski, w której są zadeklarowane 182 KM).

Zaangażowany w Honda Cr-V 2.018, Turbo benzyna 1,5 VTEC Może on być połączony z przekładnią manualną albo automatyczną sześciobiegową CVT z bezstopniowa.