Porównanie Citroën C4 Cactus 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault Captur

Porównanie Citroën C4 Cactus 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault CapturPorównanie Citroën C4 Cactus 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault CapturPorównanie Citroën C4 Cactus 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault CapturPorównanie Citroën C4 Cactus 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault Captur

Pamiętaj, że europejskie badanie rynku wykonane kilka lat temu, które zostały przeanalizowane i uporządkowany Argumenty zakup samochodu kraj, i projekt był praktycznie współczynnik priorytet na większości rynków: jeśli to był ładny, to od razu stał się pierwszą opcją ponad wszystko błahych sprawach jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo, itd. Jeśli Twoja ciekawość prowadzi się zastanawiać, co było Pierwszy warunek w Hiszpanii, Badania wykazały, że w języku hiszpańskim elegíamos wg ceny. Intencją, aspiracja czy rzeczywistość, co jest pewne, że w Hiszpanii outsell Dacia Sandero, że Alfa Romeo Mito... i każdy inny samochód w ciągu kilku miesięcy tego roku 2014. Oczywiście inne zmienne zaangażowanych i stawów, by było to tak, ale hej, to już inna historia.

Kaktus Citroën C4 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault CapturW co wierzę jest to, że Nissan Juke Jest to jeden z tych samochodów, które hipnotyzuje widzisz coś innego. Nic nie porównuje do listy Sportowy i futurystyczny projekt i choć może nie waż się lub nie samochód trzeba, na pewno podziwiać swój krok. Nowy Citroen C4 Cactus Nasza uwaga jest także prowadzona nie tylko przez to nowości. Citroën On podniósł samochód estetycznie różny, Nie sylwetkę, ale przez wielu odcieniach (reflektory, zderzaki, dach, etc.), wśród których w dużej mierze definiują i oryginalność modelu Airbump ochraniacze drzwi.

Tymczasem bezczelność, Renault Captur To może wydawać się oczywiste, ale w miejskich najlepiej sprzedających się SUV w naszym kraju (ciekawe, jej zakres jest taka, że ​​od najniższej cenie), można połączyć dwa kolory w organizmie i zużycia lub dopasowywania Ramy Kontrast bezels deska rozdzielcza, trend coraz częściej postrzegane w wielu samochodach na rynku.

Każdy styl

Wewnątrz każdego następująco własnego scenariusza. Juke odtwarza środowisko odważnie sport. Z pięknym i dokładne pozycja kierowcy, i kontroluje całości (zmiana jest niepowtarzalny dźwignia wysokości i twardości prowadzony i wkładek) dają nam sam sportowego obrazu. Juke Sugeruje on, dynamiczny zestaw w ruchu po prostu potwierdzone. Natychmiast można zauważyć jedną twardość bieżnika i reaktywność nawet przesadne ruchy, zwłaszcza w mieście. Klatka jest cała GTI, ale prawdziwe. tanta solidność transmituje wiele zaufanie już poruszający się po drodze, ale również wymaga reaktywność pewne cechy w sekcjach krętych, tak szybko, że dołączysz do krzywej i bezpośredni związek, który pojawia się między zarządzaniem i ruchów ciała i odwrotnie.

ani oś tylna który jest ukryty gotowy do interwencji w rotacji samochodu, lub dlatego, że szukają, lub ich "radykalny" konfiguracja, wywyższony może dosiadany przez piękne, ale również przesadne opcjonalne 18-calowe koła. Jeśli znasz z pierwszej ręki "Go Kart uczucie" z mini, Zapewniam cię to Juke go nie umniejsza. Ten ekscytujący scenariusz wymaga wyrzec komfort szukasz w dobrej drodze, gdy nie ma takich precyzyjny stabilność i nie być tak nieostrożny z dziury Miasto.

Kaktus Citroën C4 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault CapturNa pewno nie ma nic, więc w przeciwieństwie do Juke jak Citroën kaktus. nowa kaktus Jest to produkt typowe Citroën, w którym komfort jazdy i ogólną gładkość Są nad wszelkie inne okoliczności. Jego ogólna przyjemność zaczyna się, gdy siadasz, bo postrzegają więcej przestrzeni wewnętrznej, także szersze siedzenia i miękkie. Wszystkie elementy sterujące są miłe w użyciu i walcowanie natychmiast odczujesz ogólnie większa izolacja. Jak Wheeler to model znacznie bardziej wyrafinowane niż "niegrzeczny" Juke i znacznie bardziej komfortowo na każdej ścieżce. Oczywiście, nie jest jako wyspecjalizowane sportowy jako Juke, z którym poczujesz się w swoim żywiole na skręconych ścieżek górskich; i dobre drogi i długie godziny kaktus, samochód, który nawet uciekając się do wydłużonej platformie C3, czuć Stopnie bezruchu i równowaga kompaktowy model.

Jako jej ogólny wizerunek, Renault Captur To nie ma tak dynamiczną osobowość zdefiniowany jako rywale. Ani to sport, który nie ukrywa, będących Juke (Choć Captur wielkich przystanków), ani rodador wygodne z bieżnikiem samochodu jest większa niż C4 Cactus. ale Captur Skutkuje to wyważone i miłe wzór we wszystkich aspektach, dobry samochód miejski a także rzuca swobodnie poza miastem i jednocześnie wywyższając bez żadnych warunków, jak jego rywale, to łatwiej iść szybko z Captur (S mocniejsze zawiesiny), że kaktus, jak jest bardziej komfortowe i beztroski rodador Juke. Z tych powodów, nie powinien być przypadek charakterystyka mechaniczny Diesel każdego z nich.

Kaktus Citroën C4 1,6 BlueHDI vs Nissan Juke 1,5 dci 1,5 dci Renault Captur Nissan Juke i Renault Captur opiera się na tym samym bloku silnika, Nicea 1.5 dCi z Renault, chociaż w przypadku Juke, Jest to wersja 110 KM oraz Captur z 90. Aby podkreślić dalsze intencje każda, Juke Ma 6 łącze z ostatecznym rozwoju nawet coś krótszy że od Captur z 5 biegowa. można zorientować się, że reaktywność podwozie Juke, również towarzyszy więcej natychmiastowa reakcja silnika i energiczne. Zdumiewające jest wspaniałe górskie drogi, oczywiście, ale szosa można dotrzeć czuć krótki rozwoju, szczególnie jeśli porównać go z rozpuszczalnikiem kaktus.

rafinowany 1,6 BlueHDi blok Citroen (Jest ona wykonana z aluminium) otrzymano 100 KM i miękkie 5-biegowa zbliża hojne 60 km / h rozwój ostateczna, dużo więcej niż Juke, więc jasne jest, ponownie, że jest to najlepsza kombinacja toczyć się wygodnie na drodze bez brakuje dobrej odpowiedzi. 1.6 BlueHDI wynik jasne przy niskich prędkościach i znajduje się zaledwie kilka okrążeń mocno reagować. Wiązało się to także w konsumpcja, z zaskakującą Cactus uzyskanie prawie rekordowa liczba. W zapisy miejskie również zadziwić i silnika 1.6 BlueHDI To zmieniło jego wyjątkowego systemu Stop-start przez odwracalny alternator przewidywanie zatrzymania silnika poniżej 20 km / h, na System konwencjonalny, takich jak jazda Captur i Juke.

Teraz, gdy wiesz, że obraz każdego z nich nie oszukać, w końcu zauważyć, że Grająca tylny rząd jest coupe, wąskie, niski wzrost i niewygodny dostęp; że za Captur jest gigantem, z jego modułowej przesuwnych kanapy, która pozwala bagażnik i tylne siedzenia jak to potrzebne. oraz Kaktus ekstrawertyk Uchylenie tradycyjne okna i po prostu złożyć minimalnie. Taki wyłączności, niekoniecznie funkcjonalne.