Nissan Micra 2017: przetestować bardziej atrakcyjny i wyrafinowany samochód

Nissan Micra 2017, nowa generacja europejski smakNissan Micra 2017, nowa generacja europejski smakNissan Micra 2017, nowa generacja europejski smakNissan Micra 2017, nowa generacja europejski smak

Nissan już wprowadzone do sprzedaży najnowszej generacji Nissan Micra, piąty (1. generacji w Hiszpanii sprzedawane tylko na Wyspach Kanaryjskich), którego pierwsza dostawa rozpocznie się odbyć w marcu. W momencie jego uruchomienia, Nissan Micra Będzie ona dostępna z silnikiem Diesel 90 KM i tricilíndrico benzyna, również 90 CV, zarówno z turbodoładowaniem. W marcu ukaże się trzeci dostęp mechaniczną 73 CV, Atmosferyczny i trzy cylindry. Dzięki temu oferta jest pokryte, według Nissan, 80% zapotrzebowania na silniki w Hiszpanii. To nie znaczy, że w przyszłości, i zawsze z uwzględnieniem wpływu handlowego, który otrzymuje nowe Nissan Micra, oni nie mogą dołączyć nowe wersje zakresie. Na przykład, rozwiązanie hybrydowe może benzyną silnik 4 cylindra i automatyczną skrzynią biegów. Pewne jest to, że ujrzymy jazdy na naszych drogach więcej niż jego poprzednik, samochód, który nie przyszedł, aby czerpać sukces pierwszych edycjach Nissan Micra.

nowa Nissan Micra Jest produkowany we Francji, w fabryce, że Alians Renault-Nissan Ma w Flins. Został on zaprojektowany i opracowany w Europie, myśląc tylko europejskie gusta kierowców. Oczekuje się znacznego zwiększenia sprzedaży tego samochodu w Hiszpanii, a mianowicie 46% w porównaniu do poprzedniej generacji, co było kompleksowe podejście samochód produkowany w Tajlandii. nowa Nissan Micra Dzieli kilka elementów z Renault Clio, włączając silnik i skrzynię biegów, a nawet jego dotyk jazdy przypomina francuski samochód, ale z większym komfortem jazdy, lekką przewagę w jakości jazdy, może za dobrą pracę wykonaną na wygłuszenia i zawiesin - i bardziej przyjemne jeden kierunek.

Nissan Micra 2017: Zachowanie

zachowanie Nissan Micra Podkreśla poziom równowaga i stabilność, bliższy kompaktowego narzędzia, i jego zwinność na zakrętach. Z drugiej strony, bierze Nissan Qashqai nie tylko kolorowy wyświetlacz wielofunkcyjny 5" cała tablica przyrządów, ale również systemy Inteligentne sterowanie jazdy i kontrola inteligentny nazwiska. Pierwszy służy do zmniejszenia pionowe drgania ciała -w przepuszczono przez guz prędkości, na przykład, podczas gdy drugi pomaga zarejestrować samochód w wylosowanych dokładniej obu selektywnie hamulców i silnika, bez zakłócania jazdy i bez ingerencji. Innym ciekawym elementem jest automatyczna kontrola hamowania przód i standard wykrywania pieszych w całym zakresie, Komory peryferyjne Czujnik kąta ślepy i aktywne prowadzenie pasa, nie działający na kierunku, ale zatrzymuje koła z jednej strony, aby pobrać ścieżkę do samochodu, powiadomienia przez wibracje w kierownicy.

Nissan Micra Nissan Micra troszczy się również elementy życia na pokładzie łączności z protokołem Jabłko carplay, sprzęt dźwiękowy opracowany przez Bose funkcji i dodatkowych głośników surround w zagłówku kierowcy, nawigatora, itp, zawsze w zależności od wybranego wykończenia, które mogą być Visia, Visia + Acenta N-Connecta i Tekna.

Idąc za przykładem Nissan Juke, personalizacja jest kolejnym punktem do rozważenia. różny Kolory do wyboru opon, spódnice i na zewnątrz ciała i kinkiety winyle za kaptur, dach i boki. Z kolei wewnątrz istnieje również możliwość, aby wybrać zakres kolorów dla tapicerki i luksusowego wykończenia imitacji skóry, obecnych na desce rozdzielczej i drzwiach. Wynik jest bardzo uderzające, oraz przykład wykonania, który wskazuje jakość. Sukces, który z pewnością będzie rozmawiać.

Możesz być także zainteresowany:

Jedziemy nowy Nissan Micra 2017

Nissan Micra 2017 ceny od 13.500 euro

Nowe pojedynki sprzedające: Citroen C3 kontra Nissan Micra