Kontakt: Mercedes S 500 Coupé, urzekające

Kontakt: Mercedes S 500 Coupé, urzekająceKontakt: Mercedes S 500 Coupé, urzekająceKontakt: Mercedes S 500 Coupé, urzekająceKontakt: Mercedes S 500 Coupé, urzekające

nowa Klasy S Coupé jest godne uwagi dla wszystkich, jego wielkość, na jej przód, ze światłami, które sprawiają, pory dnia i przerywanego oświetlenia i są wykonane z nie mniej niż 47 kryształów Swarovsky, przez sylwetka boczna oraz z powrotem co nadaje mu osobowości własnej i mimo swojej wielkości, jest stworzony do "rozrzedzi" cały.

Mercedes S klasy CoupeWewnątrz znajdziemy wnętrze, które idealnie odtwarza nowa klasa S. czysty dashboard, Wszystkie elementy sterujące umieszczone są wyświetlane tak szybko z instrumentu cyfrowego, która podkreśla obecność dwóch zegarów, po jednym dla prędkościomierza i jeden dla licznika. W centralnej części ekranu desce rozdzielczej służy jako doskonałe miejsce, aby zobaczyć w przeglądarce, stereo, klimatyzację lub rodzaj masażu, który ma dać siedzeń, wśród wielu innych funkcji. A wszystko to w sposób jasny, jasność oraz oświetlenie pozwala zobaczyć oznaki nawet gdy słońce uderza ją.

dwa mechaniczne

W zasadzie, dostępne tylko z S 500 4,7 litrowy silnik V8 i 455 KM i 63 AMG z 585 KM moc. W czasie jego marketingu, planowane po lecie, tylko przyjść wersje napędowe koła 4Matic Nasz rynek, który a priori Nie możesz zdecydować się na nowy system sterowania Magia Ciała, który przewiduje stan drogi i działa na tłumienie dla pasażerów pojazdu żadnego wypowiedzenia czegokolwiek podczas przechodzenia przez obszar wybojów i progów zwalniających. Nie można również dostarczać wywoływanego coupe Funkcja krzywa przechylania że To powoduje, że organizm nie oprzeć, kiedy przeszedł krzywych. Ten ostatni układ działa wspomagane przez aparat znajduje się na przedniej szybie, która "czytać" Okazuje 15 metrów przed ich dotarciem i bocznego czujnika przyspieszenia. Z tych danych, Zmiana załadować każdy amortyzator indywidualnie w celu zapewnienia, że ​​ciało nie przechyli najmniej gdy idziemy przez krzywą.

Mercedes S klasy CoupeSilnik V8 Biturbo jest wielkim sprzymierzeńcem podczas przemieszczania więcej niż 2 tony wadze samochodu. Ale niesamowite rzeczy nie jest prędkość, jaką można uzyskać z tego małego samochodu droga jest jasne, ale jak zostanie osiągnięty. Igła prędkościomierza skala kierunku górnej powierzchni niemal szybko endiablada ponieważ silnik popycha trudno praktycznie bezczynny i robi to regularnie w każdym czasie bez obecności dwóch turbosprężarek pamiętać. W tym celu musimy dodać obecność nowa automatyczna skrzynia biegów dziewięć prędkości (Opcjonalnie), który umożliwia pracę z wysoką prędkością w tempie dość niskich obrotach, co można zyskać zużycia i emisji. W trybie automatycznym pracuje bardzo dobrze, to sprawia, że ​​zmiany gładko i, w zależności od sposobu, w jaki możemy dostać go zmianę biegów przy niskich prędkościach lub w górnej części licznika. W każdym razie, dla tych, którzy chcą przejąć kontrolę nad sposobem, w jaki jest to, że ma obecność łopatek za kierownicą.

za kierownicą

Podróżując autostrad / dróg ekspresowych to prawdziwa przyjemność. Nie ma hałasu wewnątrz samochodu niż dźwięk z urządzenia lub rozmowy z pasażerów. Mówić do tych, którzy znajdują się w tylnych siedzeń można zrobić z łagodnym tonem, powodując jeszcze większy komfort, który cieszył się na pokładzie. Zimna krew, z jaką porusza się samochód, gdy idzie bardzo szybko do tego rodzaju ścieżek sprawia, pasażerowie S Coupé pozostawić zrelaksowany iz wielkim poczuciem bezpieczeństwa.

Mercedes S klasy CoupeNa dwukierunkowy drodze, S Coupé rozwija się z wielką zręcznością dla jego wielkości i wagi. można toczyć bardzo szybko, ale musimy zawsze brać pod uwagę bezwładność generowane gdy więcej niż dwie tony masy iść w pewnej prędkości. Chociaż nie licz na każdy system działający automatycznie w zawieszeniu, prawdą jest, że jego dynamiczne zachowanie dziwi się we wszelkiego rodzaju działek. Przód jest kierowany z dokładnością gdzie nakazuje mu kierowca z kierownicy i tylną oś nie ma "własne pomysły" i utrzymuje się w ścieżce oznaczonej umożliwiający dobrą prędkość na zakrętach.

Jeśli chcesz, aby przejść niezauważone, to lepiej patrzeć na innych modelach, ponieważ S Coupé skomplikowała. Ale jeśli komfortowy samochód do podróży, co pozwala wykorzystać każdy dzień, z wysokiego poziomu wydajności i technologii na własną rękę na pokładzie wiek, w którym żyjemy, chcesz nas nie ma wątpliwości, że jest to wysoce zalecana opcja. .. jeśli masz 151,500 euro dla tego spektakularnego modelu.