Volkswagen Golf Variant R, samochód szybki rodzina

Kontakt: Volkswagen Golf Variant R, znajomy szybkoKontakt: Volkswagen Golf Variant R, znajomy szybkoKontakt: Volkswagen Golf Variant R, znajomy szybkoKontakt: Volkswagen Golf Variant R, znajomy szybko

Łącząc silniki, wykończeń i wariantów, Volkswagen Hiszpania oferuje trzydzieści wersje ciała Golf Variant. Najnowszym, Campero Alltrack, Towarzyszy GTD Variant i wariant R. Dla GTD, który łączy znaczącą wydajność i oszczędność paliwa z silnikiem TDI 184 KM z amplitudą znanego ciała, jest niezaprzeczalnym dotyk sportowej. ale Variant prestacional dużo jest oczywiście Golf R (€ 44.250 promocja podstawowa) Unikalna kombinacja cieszyć ekstremalne jazdy „van”.

silnik 2.0 TSI 300 KM, wyposażony z turbo i dwa rodzaje wtrysku paliwa (Bezpośrednie i pośrednie) i VW jest znana (i Audi), i jest to cud techniki w jaki sposób łączy w sobie wysoką moc z obrabialności, a nawet To zapewnia zużycie paliwa więcej niż dopuszczalne gdy jedzie z umiarem. Transmisja odbywa się za integralną 4MOTION centralne złącze Haldex, a w przypadku wariantu R, zrezygnowano z przekładnią manualną, obejmują przyjemny automatycznego DSG (także obsługiwany ręcznie) 6 związków.

Obdarzony Wystrój bardzo udany, w tym kolorowe koła 18 „poczwórne wylot wydechowy ze tylny dyfuzor i spoiler specyficznego, wariant R ma dobry sprzęt funkcjonalny, z biksenonowe, siedzenia sportowe, urządzenia«anty-podsterowności»XDS + i bardzo szybka aktywnych DAS kierownicy , Mimo że wyboru trybu jazdy ma programu „RACE” pilotowany tłumienia DCC opcjonalnie (€ 1010), która jest nieco rozbieżne. W rzeczywistości, w trybie „Race”, dzięki DCC, kontrola rolka (również mniejszy komfort bacheo), który konwertuje dynamiczną postawę R bardzo dobrze w wspaniały, kiedy to bardzo szybka jazda jest praktykowane widać. Wariant zwiększyć jego wagę około 60 kg do około 3/5 drzwi R, koncentruje się w tylnej, a regulacja powoduje to zawieszenie (tak To odbicie w konsumpcji i zatwierdzony kolejnej transzy w VRT) Tylko naprawdę zauważy ze stoperem w ręku, ponieważ percepcja jest nadal niezwykle zwinność i przyjemność jazdy.

Golf R już udowodniła swoją imponująca rozmachem, sportowe osiągi i przyjemność z jazdy, a teraz to szeroki i funkcjonalny organizm daje nowy skręt, który sprawia, że ​​jest to wyjątkowy produkt w swoim rodzaju.

dane techniczne

VW Golf Variant R

Silnika i skrzyni biegów

silnik

4-cylindrowy. on-line, poprzecznie z przodu

Pojemność i wymiary

1,984 cm3 - 82.5 x 92.8 mm

dystrybucja

Dwa wałki rozrządu w głowicy. 4 val./cil.

karmienie

bezpośredni i pośredni wtrysk paliwa, turbo i wymiennik ciepła

kompresja

9,6: 1

maksymalna moc

300 KM EWG przy 5500/6200 obr./min

maksymalny moment obrotowy

38.7 MKG przy 1800 obr./min EWG

transmisja

napęd na wszystkie koła. Automatyczna DSG 6

CHASSIS i ciało

Zawieszony. prowadzić

McPherson z dolnym wahacza

Zawieszony. tylny

wielowahaczowe

przednie hamulce

wentylowaną tarczę 340 mm

tylne hamulce

310 mm tarcza

adres

Elektrohydrauliczne - 2 obroty kierownicą

opony

225/40 R18 - 235/35 R19 OPC.

Largoxanchoxalto

460 x 180 x 147 cm

Bitwa i trasy

154/152 i 263 cm

ważenia

1,574 kg

grzebień depozytu.

55 litrów

tułów

587 l

OFICJALNE POWROTY

Max.

250 kilometrów na godzinę

ACEL. 0-100 km / h

5,1s

zużycie mieszany

7,0 l / 100 km

CO2

164 g / km